Ana Sayfa Global Haberler Microsoft, E3 2019 Programını Açıkladı

Microsoft, E3 2019 Programını Açıkladı

1147
Microsoft, E3 2019 Programını Açıkladı
Microsoft, E3 2019 Programını Açıkladı

Microsoft, E3 2019 Programını Açıkladı! Haziran ayında gerçekleştirilecek olan E3 2019 için geçtiğimiz gün Microsoft, Xbox gösterim tarihini resmi olarak duyurdu. Bu duyuruya göre Microsoft, Xbox için ilk gösterimi 9 Haziran tarihinde yapacak.

E3’te Microsoft için geleneksel bir hal alan Pazar günü sunumları 2019 yılında da devam edecek. 9 Haziran Pazar günü yapılacak sunum YouTube, Twitch, Facebook, Mixer gibi platformlar üzerinden canlı olarak takip edilebilecek.

Microsoft duyuruyu Xbox resmi Twitter sayfası üzerinden şu şekilde yaptı;

“Brifing tamam ve E3 2019 resmen yolda! 9 Haziran tarihinde XboxE3 için bize katılın.”

Microsoft, E3 2019 Programını Açıkladı! Resmi açıklamanın ardından Xbox takipçilerinde merak edilen konular arasında Microsoft’un yapacağı tanıtımlar yer almaya başladı. Bu konu hakkında hiç renk vermeyen Microsoft sunum gününe kadar da resmi bir açıklama yapmayacak gibi gözüküyor. Söylentilerden yola çıkacak olursak E3 2019 için Microsoft cephesinde en büyük yenilik Xbox One S isimli tamamen dijital oyun konsolu olması bekleniyor. Bunun yanı sıra Xbox Live ve Game Pass içinde yeni abonelik sistemlerinin yolda olduğu açıklandı. Ayrıca ilerleyen günlerde Microsoft’un sunum dışında program duyurusu hakkında da paylaşımlar yapılması bekleniyor.