Ana Sayfa Global Haberler Mercedes-Benz Dota 2 Turnuvasına Sponsor Olacak

Mercedes-Benz Dota 2 Turnuvasına Sponsor Olacak

Mercedes-Benz Dota 2 Turnuvasına Sponsor Olacak! Mercedes-Benz, İngiltere ESL Premiership'te Dota 2 turnuvasına sponsor olacak. Bir süredir ESL ile partnerlik yürüten Mercedes-Benz sponsorluk sözleşmesini 2 sene daha uzattı.

1114
Mercedes-Benz Dota 2 Turnuvasına Sponsor Olacak

Mercedes-Benz Dota 2 Turnuvasına Sponsor Olacak! Mercedes-Benz, İngiltere ESL Premiership’te Dota 2 turnuvasına sponsor olacak. Bir süredir ESL ile partnerlik yürüten Mercedes-Benz sponsorluk sözleşmesini 2 sene daha uzattı.

Youtube kanalından açıklama yapan Mercedes-Benz, 1 dakikalık bir video ile espor sektöründeki devamlılıklarını sürdüreceklerini açıkladı.

  • Dota 2, Mercedes-Benz’in sponsorluğunda İngiltere ve İrlanda için ESL Premiership içinde özel bir etkinlik olarak eklendi.
  • Mercedes-Benz, daha önce 2018 ve 2019’da ESL One Birmingham’da da dahil olmak üzere ESL One events’te Dota 2 turnuvalarına sponsor oldu.

Turnuva ve lig organizatörü ESL dün, Mercedes-Benz’in sponsorluğu sayesinde İngiltere ulusal ESL Premiership serisine özel bir Dota 2 turnuvası ekleyeceğini açıkladı. Otomobil üreticisi olan Mercedes-Benz, daha önce 2018 ve 2019’da ESL One Birmingham da dahil olmak üzere ESL One etkinliklerinde Dota 2 turnuvalarına sponsor oldu, bunlardan ilki Valve Major turnuvasıydı. Şu anda ESL Premiership, Counter-Strike: Global Offensive ve Rainbow Six Siege için turnuvalar yapıyor.

Anlaşmaya göre şirket taraftar ve jüri oylarıyla belirlenen MVP ödülü için hediye olarak araba vermeye devam edecek.

ESL İngiltere Genel Müdürü James Dean, ‘’Mercedes-Benz ve ESL arasındaki ortaklığın zaten çok başarılı olduğunu kanıtladı ve 2018-2019’da Dota 2 için iki inanılmaz ESL One Birmingham turnuvasıyla sonuçlandı” dedi.

Mercedes-Benz’in ulusal turnuvaya dahil olması, aynı başarının ESL Premiership için de geçerli olabileceği düşünülüyor. Ayrıca yeni anlaşmayla birlikte Mercedes-Benz, ESL One’ın uluslararası ulaşım sponsoru oldu.