Magrunner: Dark Pulse, Steam’de Ücretsiz Oldu!

  721
  Magrunner: Dark Pulse, Steam'de Ücretsiz Oldu!
  Magrunner: Dark Pulse, Steam'de Ücretsiz Oldu!

  Magrunner: Dark Pulse Steam’de Ücretsiz Oldu! Epic Games Store’un haftalık ücretsiz oyun kampanyası sayesinde alışık olduğumuz ücretsiz oyun haberi bu sefer Steam’den geldi. Dünyanın en çok tercih edilen oyun platformu Steam, zaman zaman düzenlediği indirim kampanyaları sayesinde birçok oyuncuyu mutlu ediyor. Bu kampanyalara bir yenisini daha ekleyen Steam ayrıca bir oyuna da tamamen ücretsiz olarak sahip olmamızı sağlıyor.

  magrunner-dark-pulse-steamde-ucretsiz-olduİlk olarak kampanyadan bahsedelim. Frogwares’ın 20. yıl dönümünü kutlamak adına Steam tarafından bir indirim kampanyası gerçekleştiriliyor. Köklü bir oyun geliştiricisi ve yayıncısı olan Frogwares, özellikle belli başlı türlerde oyunlarla adından söz ettiriyor. Bulmaca, aksiyon ve dedektiflik türlerinde ortaya koydukları başarı onları öne çıkartan temel unsur. Sherlock Holmes serisi, Crimes & Punishment ve daha birçok fantastik olayı deşifre etmeniz gereken oyun. Bahsettiğimiz oyunların hepsinde %90’a kadar indirim uygulanmış durumda. Ayrıca “SHERLOCK HOLMES COMPLETE ADVENTURES” paketini alırsanız, toplam değeri 302 TL olan oyunlara yalnızca 105 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

  Magrunner: Dark Pulse

  magrunner-dark-pulse-steamde-ucretsiz-olduGelelim kampanya kapsamında ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz oyuna. İlk olarak 27 Ağustos saat 20.00’a kadar süreniz olduğunu belirtelim. Bu güzel aksiyon-bulmaca oyununu kaçırmak istemeyeceğinizi düşünüyorum. Son zamanlarda “Cyberpunk” temasının popüler olduğunu düşünürsek bu oyun sizi eğlendirebilir. Buraya tıklayarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

  “Magrunner: Dark Pulse, teknolojinin H.P.’nin kaleme aldığı Cthulhu mitosu ile yüzleştiği bir aksiyon-bulmaca oyunudur. Magtech eldiveni ile donatılmış olarak hayatta kalmak ve engelleri aşmak için çevredeki nesneleri manyetik olarak polarize etme ve manipüle etme yeteneğinden yararlanmalısınız.”

  magrunner-dark-pulse-steamde-ucretsiz-olduMagrunner: Dark Pulse, 2013 yılında çıkmış olmasına rağmen grafiklerin kalitesi size hiç de öyle hissettirmeyecek. Oyunun değeri 18 TL. Kütüphanenize eklediğiniz takdirde oyuna sonsuza kadar sahip olacaksınız.

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: WINDOWS XP SP3 / WINDOWS VISTA SP2 / WINDOWS 7 / WINDOWS 8
  • İşlemci: AMD / INTEL DUAL-CORE 2.4 GHZ
  • RAM Bellek: 2048 MB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB 100% DIRECTX 9 ve SHADERS 3.0 COMPATIBLE NVIDIA GEFORCE 8800 / ATI RADEON HD 4800
  • DirectX®: 9.0c
  • Depolama Alanı: 4 GB boş alan
  • Ses: DIRECTX 9 COMPATIBLE