Lost Ark Sunucularında Yaşanan Bekleme Süreleri Sona Eriyor, Yeni Avrupa Sunucusu Yolda

  382
  Lost Ark Sunucularında Yaşanan Bekleme Süreleri Sona Eriyor, Yeni Avrupa Sunucusu Yolda

  Lost Ark Sunucularında Yaşanan Bekleme Süreleri Sona Eriyor, Yeni Avrupa Sunucusu Yolda! Amazon Games’in yakın zamanda ücretsiz olarak çıkış yapan oyunu Lost Ark listeleri altüst etti. Dünyanın dört bir yanındaki sunucuları oyuncu akınına uğrayan Lost Ark’ın oyuna girişte yaşanan uzun süreli bekleme sıkıntılarına yapımcı şirketin müdahalesi gecikmedi.

  Lost Ark Sunucularında Yaşanan Bekleme Süreleri Sona Eriyor, Yeni Avrupa Sunucusu YoldaLost Ark Avrupa sunucularında yeni dönem

  MMO severlerin heyecanla akın ettiği Lost Ark’ta oyuncu sayısı beklenenin de üzerine çıktı. Oyunun Amerika sunucularında oyun sorunsuz bir şekilde oynanabiliyorken, Merkezi Avrupa sunucularında ancak saatler süren bekleyişten sonra oyuna girilebiliyor. On binlerce kişilik bekleme sıralarının bulunduğu Avrupa sunucusu kullanıcıları haklı serzenişlerini oyunun yapımcı şirketi Amazon Games ve geliştirici şirketi Smilegate RPG’ye duyurmayı başardı. Şirketler var olan sorunların farkında olduklarını ve yaşanan sıkıntıların çözümü için çalışmaların sürdüğünü iletti. Ayrıca Smilegate RPG tarafından yapılan duyuru ile Avrupa için açılacak yeni sunucuların müjdesi, oyuncular ile paylaşıldı.

  Yeni sunucular yolda olsa da Lost Ark’ın tasarımsal yapısı gereği yaratılan karakterleri bir sunucudan diğerine taşımak mümkün olmayacak. Lost Ark’ta yaratılan karakterler, bu karakterlerle atlanılan seviyeler veya sunucularda alınan eşya/booster paketleri diğer bir sunucuya aktarılamıyor. Amazon Games yeni açılacak Avrupa sunucusunun mevcut sunucularda ilerleme sağlayamamış veya oyuna yeni başlayacak oyuncular için kolaylık sunmasını umduklarını duyurdu.

  Lost Ark Sunucularında Yaşanan Bekleme Süreleri Sona Eriyor, Yeni Avrupa Sunucusu YoldaOyuncular muhteşem hediyeler kazanacak

  Oyuncuların mağduriyetlerinin giderilmesi sağlanırken kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamak için, yeni bölgenin yayına girdiği saat ile 2 Mart 08:59 CET / 1 Mart 23:59 PT arasında herhangi bir sunucuda oturum açan herkes aşağıdaki öğeleri hediyelere sahip olabilecek:

  • Vehicle Selection Chest (containing a choice of either a Terpeion or Terpeion of the Shadow mount)
  • Midsummer Night’s Dream Instrument Skin Selection Chest
  • Healing Battle Item Chest x10
  • Offensive Battle Item Chest x10
  • Legendary Rapport Selection Chest x3
  • Weekly Trade potions Pack x3
  • Phoenix Plume x20

  Kullanıcıların hediyelerini alacağı tarih net olsa da yeni sunucuların ne zaman devreye gireceği konusunda net bir tarih henüz paylaşılmadı. Oyunun tasarımcı şirketi Smilegate RPG tarafından yapılan duyuruda yalnızca “En kısa sürede kesin zamanlama ile ilgili bir güncelleme paylaşacağız” notuna yer verildi. Lost Ark ve daha fazla oyunda güncel haberler ve oyun sektörü haberleri için Hubogi‘yi takip etmeyi unutmayın.