Ana Sayfa Global Haberler Logitech PRO X Superlight Kablosuz Oyun Faresini Tanıttı!

Logitech PRO X Superlight Kablosuz Oyun Faresini Tanıttı!

637

Logitech, bu yıl özellikle oyuncuları hedefleyen bir dizi aksesuarı açıkladı. Temmuz ayında şirket, Herman Miller ile birlikte tasarlanan Logitech G yüksek kaliteli oyun koltuğunu ortaya çıkardı. Ardından PRO X Lightspeed kulaklık ve Ağustos ayında G923 yarış direksiyonu ve pedal seti geldi. Bu Aralık ayında, Logitech G PRO X Superlight kablosuz espor oyun faresi, şirketin Pro Serisi paketine katılacak.

Profesyonel e-spor oyuncuları veya oyun teknolojisindeki en son gelişmeleri isteyen oyuncuları hedefleyen beş düğmeli PRO X Superlight, hiper minimal bir tasarıma sahiptir ve Logitech’in bugüne kadarki en hafif kablosuz espor oyun faresidir; 63 gramdan daha az,% 25 standart PRO kablosuz fareden daha hafiftir. Sıfır eklemeli PTFE ayakları, hassasiyet, hız ve manevra kabiliyetine yardımcı olan düşük sürtünmeli kaymaya izin verir.

Superlight ayrıca, Logitech’in HERO 25K optik sensörünün yanı sıra yanıt süresinden milisaniyeleri kısaltan ve bazı kablolu farelerden bile daha iyi performans gösteren Lightspeed kablosuz teknolojisine sahiptir. Bu, teknolojiye sahip tüm farelerin maksimum 25.600 DPI’a ulaşmasını sağlar. HERO sensörü ayrıca, 400 IPS’nin üzerindeki hızlarda bile tüm DPI aralığında hiçbir kayıp olmaksızın gelişmiş izleme hızı sunar.

logitech-pro-x-superlight-1

Bu performans, uzun ömürlülüğü kaybetmez, ancak kablosuz fare aynı zamanda gelişmiş güç yönetimi özelliğine de sahiptir. Yüksek DPI ayarlarında bile HERO teknolojisi, önceki Logitech G sensörlerinden 10 kat daha fazla güçlü ve verimlidir. Bu, 2,4 GHz PRO X Lightspeed farenin, oyunculara 70 saate kadar kablosuz olarak oynamalarına izin vereceği anlamına gelir.

Logitech G PRO serisindeki diğer aksesuarlarda olduğu gibi , yeni PRO X Superlight oyun faresi ucuza gelmeyecek. 3 Aralık 2020’de Logitechg.com’dan ve muhtemelen diğer perakendecilerden satın alınabilecek ve 149,99 ABD doları fiyatla satışa sunulacak. Model hem siyah hem de beyaz olarak satışa sunulacak