LG UltraGear Gen.G Esports ile Ortaklığını Sürdürüyor

  18
  LG UltraGear Gen.G Esports ile Ortaklığını Sürdürüyor

  LG Electronics (LG), önde gelen bir e-spor organizasyonu olan Gen.G Esports (Gen.G) ile resmi ortaklığının devam ettiğini duyurdu. Devam eden işbirliği kapsamında LG’nin yüksek yenileme hızları ve duyarlı performanslarıyla bilinen UltraGear™ oyun monitörleri Gen.G’nin profesyonel takımları tarafından kullanılacak. Bu ortaklık, LG’nin esporu küresel ölçekte teşvik etme çabasının bir parçası ve uluslararası espor arenasında çeşitli aktivasyonları içeriyor.

  LG UltraGear Gen.G Esports ile Ortaklığını SürdürüyorGen.G’nin başarısının ardında LG’nin de payı var

  LG UltraGear 2021 yılında Gen.G’nin resmi ekranı haline geldiğinden beri, organizasyonun Güney Kore’deki League of Legends takımı, 2022 yaz sezonundan 2023 yaz sezonuna kadar art arda üç sezon zaferi elde ederek kayda değer bir başarı elde etti. Hangzhou’daki 19. Asya Oyunları’nda League of Legends etkinliğinde altın madalya kazanan ve Gen.G’nin League of Legends takımının bir üyesi olan Chovy, LG UltraGear oyun monitörlerinden övgüyle bahsetti. Hızlı tepki sürelerini ve yüksek yenileme hızlarını, karmaşık oyun içi durumlarda avantaj sağlayan temel faktörler olarak vurguladı. Chovy’nin tercih ettiği model 27 inç UltraGear OLED oyun monitörü (model 27GR95GE).

  LG UltraGear Gen.G Esports ile Ortaklığını SürdürüyorLG ekipmanlarına Gen.G geri bildirimleri yön veriyor

  LG’nin katılımı sadece ekipman sağlamanın ötesine geçiyor. Yeni UltraGear oyun monitörleri geliştirmek için Gen.G ekip üyeleriyle aktif olarak çalışıyorlar. Profesyonel oyunculardan gelen geri bildirimler, en yeni modellerin rafine edilmesinde çok önemli. League of Legends temalı UltraGear OLED oyun monitörü (model 27GR95QL), sürükleyici bir oyun deneyimi ve benzersiz bir estetik sunmak için profesyonellerden gelen girdilerle tasarlanan son örneklerden biri.

  Gen.G Esports CEO’su Arnold Hur, LG UltraGear’ın 2021’den bu yana verdiği destek için minnettarlığını dile getirerek, espor dünyasını yenileme ve zenginleştirmedeki rollerini vurguladı. LG’nin desteği, gelecek vadeden espor profesyonellerinin gelişimlerine yardımcı olmak için en yeni oyun monitörleriyle (model 25GR75FG) donatıldığı Gen.G Global Academy’ye kadar uzanıyor.

  LG Business Solutions Company’nin başkan yardımcısı ve BT iş birimi başkanı YS Lee, LG UltraGear’ın üst düzey oyun ürünleri geliştirme konusundaki kararlılığını belirtti. Bu taahhüt, en yeni oyun teknolojilerini destekliyor ve amatörlerden en iyi profesyonellere kadar tüm e-spor oyuncuları için olağanüstü bir oyun deneyimi sağlamayı amaçlıyor.