KitKat ve Riot Games Oyun Ortaklığını Genişletiyor

  22
  KitKat ve Riot Games Oyun Ortaklığını Genişletiyor

  KitKat, League of Legends (LoL) geliştiricisi Riot Games ile olan ortaklığını uzattığını duyurdu.

  Bu uzatma ile KitKat, 2026 yılına kadar tüm EMEA LoL espor ekosisteminin ana ortağı olmaya devam edecek. Ortaklık, spor pazarlama ajansı SPORTFIVE ile işbirliği içinde uzatıldı.

  Ortaklığın tamamı Riot Games’in League of Legends EMEA Şampiyonası (LEC) ile EMEA Masters ve Avrupa Bölgesel Ligi gibi bölgesel müsabakaları kapsıyor. Yenileme, her iki markanın da espor deneyimini geliştirme ve bölgedeki taraftarlarla kalıcı bağlantılar kurma taahhüdünün bir parçası olarak nitelendiriliyor.

  KitKat ve Riot Games Oyun Ortaklığını GenişletiyorKitKat, League of Legends’ta “Bir Mola Verin” diyecek

  Ortaklık, KitKat’ın popüler bir League of Legends haritası olan Summoner’s Rift’te (Sihirdar Vadisi) ve daha geniş bir e-spor topluluğunda yer almasını sağlayacak. Ayrıca KitKat, turnuvalar sırasındaki teknik molalar sırasında “Bir Mola Verin” hatırlatmasıyla öne çıkacak. Genişletilmiş ortaklık aynı zamanda League of Legends espor taraftarlarına da fayda sağlamayı amaçlıyor.

  SPORTFIVE Küresel Espor Ortaklıkları Başkanı Eike Gyllensvärd, işbirliğinin devam etmesinden duyduğu heyecanı dile getirdi: “KitKat’ın Riot Games ile LEC, EMEA Masters ve ERL’leri kapsayan ortaklığının uzatılmasını kolaylaştırmaktan heyecan duyuyoruz.

  “Bu yenileme, markaların espor ortamına başarılı bir şekilde entegrasyonunun ve taraftarlarla değerli ve kalıcı bağlantılar kurmasının bir kanıtıdır.”

  KitKat ve Riot Games Oyun Ortaklığını GenişletiyorNestle KitKat ile oyun ekosistemindeki varlığını güçlendiriyor

  KitKat, son yıllarda espor ve oyun sohbetlerine katılan pek çok markadan biri. Marka, espor ekosistemine ilk olarak 2020 yılında girdi ve o zamandan bu yana espor meraklılarıyla etkileşim kurmak için farklı formatlar ve aktivasyonlar yaratmayı sürdürüyor.