Ana Sayfa Espor League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde Şampiyon Belli Oldu!

League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde Şampiyon Belli Oldu!

1251
League of Legends Türkiye Büyük Finalinde Şampiyon Belli Oldu
League of Legends Türkiye Büyük Finalinde Şampiyon Belli Oldu

League of Legends Türkiye Büyük Finalinde Şampiyon Belli Oldu! – Hubogi League of Legends Türkiye Büyük Finali 2018’de şampiyon takım belli oldu. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı uzun bir sezonun ardından finalde kazanan tarafa Bahçeşehir SuperMassive oldu.

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşen final mücadelesi rekorlara ve ilklere de ev sahipliği yaptı. Beinsports Haber kanalından canlı olarak yayınlanan final League of Legends Türkiye Twitch sayfası üzerinden de canlı olarak yayınlandı. Royal Bandits ve Bahçeşehir SuperMassive’nin karşı karşıya geldiği final mücadelesinde gülen taraf 3 – 1’lik skor ile Bahçeşehir SuperMassive oldu.

Ülkemizin en önemli e spor organizasyonları arasında yer alan League of Legends Şampiyonluk Ligi bir ilki yaşadı ve final mücadelesi ilk defa bir televizyon kanalından canlı olarak yayınlandı. Ayrıca milyonlarca oyun sever tüm dünya genelinde Twitch Tv üzerinden karşılaşmayı takip etti.

Rakibi Royal Bandits’i 3 – 1 ile geçen ve League of Legends Şampiyonluk Ligi Türkiye Büyük Finali’nde zafere ulaşan Bahçeşehir SuperMassive ülkemizi dünya şampiyonasında temsil edecek takım oldu. TBF 2018 şampiyonu Bahçeşehir SuperMassive’in başarını bizde tebrik ediyoruz. Dünya şampiyonasında başarılar diliyoruz.