Ana Sayfa Espor Beşiktaş Kadın CS:GO Takımı BLAST Pro Series İstanbul’a Dahil Oldu

Beşiktaş Kadın CS:GO Takımı BLAST Pro Series İstanbul’a Dahil Oldu

1734
Beşiktaş Kadın CS:GO Takımı Tüm Dünyada Büyük İlgi Çekti
Beşiktaş Kadın CS:GO Takımı Tüm Dünyada Büyük İlgi Çekti

Beşiktaş Kadın CS:GO Takımı BLAST Pro Series İstanbul’a Dahil Oldu! – Hubogi Beşiktaş eSpor alanında girişimlerini sürdürüyor. Kadın takımı, sadece Türkiye’de 6 milyonunun üzerinde aktif kullanıcısı olan oyun için maça çıkacaklar.

Dünyanın önde gelen 6 CS:GO takımının katıldığı BLAST Pro Series İstanbul’a Beşiktaş Esports’un kadın CS:GO takımı da dahil olacak. 250.000 dolarlık ödül havuzu ve farklı formatı ile büyük ilgi çeken turnuvada Beşiktaş Esports’un kadın CS:GO takımı bir gösteri maçı yapacak. 
Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen BLAST Pro Series İstanbul’un galibi 29 Eylül’de oynanan final müsabakası ile belli olacak. Sadece ülkemizde 6 milyon 400 bin aktif kullanıcısı olan CS:GO’nun, Türkiye’deki ilk uluslararası organizasyonu konumundaki BLAST Pro Series İstanbul’a Danimarka’dan Astralis, Brezilya’dan Made in Brazil, İsveç’ten Ninjas in Pyjamas, Rusya’dan Virtus Pro, Kuzey Amerika’dan Cloud9 ve son olarak Türkiye’den birçok uluslararası turnuvaya davet edilen ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil eden Space Soldiers yer alacak.

BEŞİKTAŞ TÜM DÜNYADA BÜYÜK İLGİ ÇEKTİ

Kadın CS:GO takımı kurarak tüm dünyada büyük ilgi çeken Beşiktaş Esports’un BLAST Pro’ya dahil olması ülkemizin en büyük espor organizasyonuna ayrı bir renk katacak. Kaynaklarımızdan aldığımız bilgiye göre Beşiktaş’ın kadın oyuncuları taraftarlar ile maçlar yapacak ve etkinliğin programda da duyurulan sürpriz ismi olacak. Nitekim Beşiktaş ve oyuncuların sosyal medya paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere takım yaklaşık bir haftadır İstanbul’da antrenmanlara devam ediyordu.

Beşiktaş Kadın CS:GO Takımı BLAST Pro Series İstanbul’a Dahil Oldu

Türkiye’de düzenlenen en büyük espor organizasyonu unvanını barındıran turnuva, alışık olduğumuzun aksine günler süren bir formatta oynanmayacak. Günlük şov olarak düzenlenecek turnuvada gün içinde takımlar birbirleriyle oynayacaklar. Final müsabakası haricinde 3. olan takım ve o takımın seçeceği bir takımın oyuncuları ile aralarında 1v1 maçlar oynanacak ve bu oyuncular da para ödülüne ulaşmaya çalışacak. BLAST Pro Series İstanbul, 29 Eylül Cumartesi günü Ülker Sports Arena’da sahne alacak.

Dahası ve gelişmeler için takipte kalın!