Ana Sayfa Espor KRÜ Esports, Shikenso Analytics ile Ortaklık Kurdu

KRÜ Esports, Shikenso Analytics ile Ortaklık Kurdu

115

KRÜ Esports, Alman espor veri platformu Shikenso Analytics ile ortaklık kurdu.

Latin Amerikalı espor organizasyonu KRÜ Esports, Alman espor veri platformu Shikenso Analytics ile ortaklık kurdu. Bu ortaklık doğrultusunda KRÜ Esports, platformdaki analitik araçları kullanarak yayın ve sosyal medya kanallarındaki ortaklıkların performansını analiz edecek.

Shikenso Analytics’in AI teknolojisinin kullanımı, KRÜ Esports’un kanallarında çalışan mevcut ortaklıkların performansını ölçmesine ve karşılaştırmasına olanak tanıyacak.

Shikenso Analytics, yıl boyunca kapsamlı müşteri listesini genişletmeye devam etti.

KRÜ Esports, 2023 yılında Shikenso Analytics ile anlaşma sağlayan birkaç kuruluşlardan sadece birisi. Platform, yıl boyunca espor sektöründe yer alan kapsamlı müşteri listesini genişletmeye devam etti. Listeye en son eklenenler arasında FURIA, Team Vitality, 9INE ve espor turnuvası organizatörü BLAST Premier yer alıyor.

Ekim 2020’de eski profesyonel futbolcu Sergio Aguero tarafından kurulan KRÜ Esports, Latin Amerika bölgesinin en önde gelen organizasyonlarından biri haline geldi. Kuruluşundan bu yana KRÜ Esports, Rocket League ve VALORANT’ta kadrolar oluşturuyor.

KRÜ Esports Pazarlama Direktörü Bruno Mazzucchelli anlaşma hakkında şunları söyledi:

“Shikenso ile ortaklığımızı duyurmaktan çok mutluyuz. Bu anlaşma sponsorlarımıza ve taraftarlarımıza özel içerikleri daha iyi anlamamızı ve sunmamızı sağlayacak.

“Shikenso’nun veri toplama ve analitik yetenekleri sayesinde KRÜ’nün sponsorlarımız için yarattığı marka değerini ölçebileceğiz ve aynı zamanda Latin Amerika’ya gelmek isteyen potansiyel müşterilere erişmemize yardımcı olacak.”

Shikenso hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.