Ana Sayfa Türkiye'den Haberler İTÜ FrostJam Başvuruları Başladı

İTÜ FrostJam Başvuruları Başladı

1217

21 – 23 Aralık 2018 tarihleri arasında İTÜ Oyun Tasarlama ve Geliştirme Kulübü tarafından gerçekleştirilecek olan İTÜ FrostJam başvuruları başladı. 21 – 23 Aralık tarihleri arasında 40 saat sürecek bu maratonda ekipler kıyasıya mücadele içerisine girecek.

İTÜ Arı Teknokent, İTÜ Magnet ve Gaming İstanbul ortaklığı ile düzenlenecek olan etkinlikte ekipler bir araya gelerek konsepte bağlı olarak 40 saat içerisinde oyun tasarlama maratonuna girecekler. Bu maraton sonucunda jüri tarafından seçilecek olan birinci ekip 3 adet Gaming İstanbul 2019 Geliştirici Konferansı bileti kazanacak.

Sınırlı katılım sağlanacak olan etkinlikte geliştiriciler tasarlamak istedikleri video oyun, kutu oyunu, kart oyunu gibi farklı türlerde oyunlar ile katılım sağlayabilecek.

40 saat sürecek FrostJam etkinliğine başvuru için linkte yer alan formu doldurabilirsiniz. Başvuru onayları form sonrası mail yolu ile katılımcılara gönderilecek.

Etkinlik 21 Aralık saat 19.00’da başlayarak 23 Aralık akşamı saat 19.00’da sona erecek. Bu süre içerisinde geliştiriciler konsept dahilinde oyunlar geliştirecekler.

Önceki Haber2018 GLOBAL OYUN SEKTÖRÜ RAPORU
Sonraki HaberBUG Lab Global Game Jam Başvuruları Başladı
2012 yılında oyun sektörü ile profesyonel anlamda tanıştı. Joygame/Netmarble'da Gamemaster, Community Manager ve sonrasında Social Media Team Leader olarak 8 kişilik bir ekibi yönetti. Birçok dijital projede aktif görev aldı. Kendini sektör içerisinde ve sosyal medya yönetiminde geliştiren Batuhan, 4 senelik bir serüvenin ardından Joygame'den ayrıldı. Batuhan şu an Gaming in Turkey ailesinde, tüm sosyal medya, PR ve dijital projelerin başında Şubat 2016’dan bu yana görev almaktadır.