Ana Sayfa Global Haberler Haftalık Twitch İstatistikleri – 1 Şubat 2019 – 7 Şubat 2019

Haftalık Twitch İstatistikleri – 1 Şubat 2019 – 7 Şubat 2019

1327
Haftalık Twitch İstatistikleri 1 Şubat 2019 – 7 Şubat 2019
Haftalık Twitch İstatistikleri 1 Şubat 2019 – 7 Şubat 2019

Haftalık Twitch İstatistikleri 1 Şubat 2019 – 7 Şubat 2019 – Hubogi Haftalık Twitch İstatistikleri serimizin yeni bölümü ile karşınızdayız. Geçen hafta ilk kez zirveyi alan League of Legends, bu hafta da ilk sıradaki yerini koruyarak bizlere Twitch’in yeni kralının olduğunu gösterdi 🙂 Ancak geçen haftaya göre 2 milyon saatlik bir düşüş yaşadı. Bu düşüşün en önemli sebeplerinden bir tanesi Apex Legends oyununun çıkışı olarak belirtebiliriz. League of Legends’ın da Apex Legends gibi bir dişli rakibi varken, Fortnite’ın uzun süredir yaptığı gibi ilk sıradaki yerini nasıl koruyacağını önümüzdeki haftalarda göreceğiz.

Fortnite’dan söz açılmışken, geçen hafta 25 milyonluk saat izlenen bu oyunda League of Legends’ta olduğu gibi 2 milyon saatlik bir düşüş söz konusu. Konuyu yine Apex Legends’a getireceğiz ama zirvedeki isimlerin bu izlenme saatindeki düşüşün bu haftaki en büyük etkisi bu.

Apex Legends’tan bu kadar bahsetmişken kendisini üçüncü sırada göreceğimizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz 🙂 Efsanevi DOTA 2 oyunu geçen haftaya göre 1 basamak yükselerek listemizde bu hafta üçüncü sıradaki yerini aldı. Ancak merak etmeyin. Apex Legends burada da yine adını geçiriyor. DOTA 2’de de 1 milyon saatlik bir izlenme düşüşü yaşandı.

Bu kadar Apex Legends övmüşken nerede kaldı bu dediğinizi duyar gibi olduk. Yayıncılar ile yapmış olduğu başarılı çalışmalar ardından Apex Legends 13 milyonu aşkın izlenme saati ile listemizin bu haftaki dördüncü sırasında yer alıyor. Biz bu toplam izlenme saatinin ilerleyen haftalarda daha da artacağını düşünüyoruz ancak neler olacağını bir sonraki yazımızda hep birlikte göreceğiz.

Şubat ayının ilk haftasında Twitch üzerinde önemli gelişmeler bu şekilde oldu. Geri kalan istatistiklerimize ise aşağıdaki tablomuzdan göz atabilirsiniz;

Haftalık Twitch İstatistikleri 1 Şubat 2019 – 7 Şubat 2019
Haftalık Twitch İstatistikleri 1 Şubat 2019 – 7 Şubat 2019

Her hafta yenilenecek bu tablomuzu siz değerli okuyucularımıza sunmaktan gurur duyuyoruz. Gelişmeler için takipte kalın!