Ana sayfa Türkiye'den Haberler Global Game Jam 2021 Başlıyor!

Global Game Jam 2021 Başlıyor!

230
global-game-jam-2021-basliyor

Global Game Jam 2021 Başlıyor! Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Global Game Jam organizasyonu bu yıl Bahçeşehir Üniversitesi BUG’da 30 – 31 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek. Dünya çapında 27 – 31 Ocak tarihilerinde düzenlenecek olan etkinliğin ülkemizdeki gerçekleştirilen ayağı ise 30 – 31 Ocak tarihilerinde olacak.

Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Laboratuvarı BUG tarafından düzenlenecek olan etkinlik koronavirüs salgını sebebi ile Discort üzerinden online olacak şekilde gerçekleştirilecek. Hikayeleştirme Gamer Dünyasına Giriş gibi birçok etkinliğe ek olarak 30 Ocak günü Kaçış Oyunu da etkinliğin içerisinde bir parça olarak karşımıza çıkacak. Global Game Jam 2021 etkinlikleri hakkında Twitter üzerinden yapılan resmi duyurulara bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Resmi açıklamada 30 – 31 Ocak 2021 tarihlerinde Global Game Jam İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Laboratuvarı (BUG) tarafından Discord sunucusunda çevrimiçi olarak yapılacaktır. 30 Ocak Cumartesi BUG Game Lab’ın discord kanalında kaçış oyunu gerçekleşecektir” şeklinde bir duyuru yer aldı.

global-game-jam-2021-basliyor-2

Global Game Jam 2021 Başlıyor! Ayrıca gerçekleşecek atölye etkinlikleri Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Laboratuvaru BUG resmi Twitch sayfası üzerinden de canlı olarak yayınlanacak. Etkinliği takip etmek isteyenler için Cuma günü saat 12:00’da PC başında olmayı unutmayın. Global Game Jam 2021 detayları hakkında çok daha fazla bilgiye ise bağlantıya tıklayarak resmi sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Global Game Jam 2021 ve çok daha fazlası için Hubogi sayfasını takipte kalın.