Ana Sayfa Espor G2 Esports ve Logitech G, Ortaklığını Genişletti

G2 Esports ve Logitech G, Ortaklığını Genişletti

988
HUBOGI-g2-esports-ve-logitech-g-ortakligini-genisletti

Berlin merkezli organizasyon G2 Esports, 2020 yılı için oyun çevre birimleri şirketi Logitech G ile ortaklığını genişletti.

Logitech, G2 Esports’un en uzun süre anlaşmalı kaldığı sponsorları arasında yer alıyor. 2017 yılından beri bu sponsorluk kapsamında, Logitech G Pro Serisi ürünlerinin geliştirilmesi ve piyasaya sürülmesi gibi çok sayıda ürün aktivasyonu üzerinde işbirliği yapıldı. 2020 yılı için uzatılan sponsorluk anlaşması ise organizasyonun resmi Twitter hesabı üzerinden de duyuruldu.

Organizasyon CEO’su Carlos “ocelote” Rodriguez, katıldığı bir yayında bu gelişme ile ilgili açıklama da bulundu: “G2, ortaklarımızla işbirliği yaparak hayranlar için sürükleyici ve unutulmaz deneyimler yaratmayı hedefliyoruz. #G2ARMY ve oyuncularımız için eğlenceli aktivasyonlar ve ürünler sunmak amacıyla Logitech ile ortaklığımızı genişletmekten heyecan duyuyoruz. 2020 yılının, G2 Esports için başarılı bir yıl olacağını umuyoruz ve Logitech ile kazanmaya devam edecek olmaktan heyecan duyuyoruz. ”

G2 Esports birçok sponsorunun desteğini alıyor

2020 yılında, G2 Esports Philips ve oyun koltuğu üreticisi Secretlab ile ortak olmuştu. Organizasyon ayrıca Red Bull, Mastercard, Paysafecard, Twitch, AOC, AORUS ve Hdac Technology ile ortaklık kuruyor. Bu şekilde birçok sponsorluk kurarak, adını duyurmaya devam ediyor. Logitech ile olan sponsorluk genişletmesi ardından Logitech, G2 Esports’un en uzun sponsorluk anlaşması yaptığı şirket oldu.

Logitech G Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai şunları ekledi: “G2’nin bağlılığı ve vizyonu, son üç yılda ekip olarak yaptıkları adımlar konusunda her zaman belli adımlar oldu. Ve birlikte yaptığımız çalışmalar gelecekteki ürünlerimizi geliştirmeye devam edecek. Tüm espor endüstrisinin büyümesini, gelişimini ve büyümesini şekillendirmeye yardımcı olacaktır.”

Logitech ve G2 Esports arasındaki ilk sponsorluk anlaşması 2017 yılında başlamıştı. Bu zamandan beri organizasyon, takımlarında birçok başarı elde etti. Bu gelişmeler, şu anda Avrupa’da gerçekleşen League of Legends yeni sezonunda da devam ediyor.