Ana Sayfa Türkiye'den Haberler Fortnite Türkiye Lansmanı Gerçekleştirildi

Fortnite Türkiye Lansmanı Gerçekleştirildi

1455
Fortnite Türkiye Lansmanı Gerçekleştirildi
Fortnite Türkiye Lansmanı Gerçekleştirildi

Fortnite Türkiye Lansmanı Gerçekleştirildi! – Hubogi Geçtiğimiz günlerde Epic Games’e ait olan ve geçtiğimiz yıla damgasını vuran oyunlar arasında yer alan Fortnite basın toplantısı ve lansmanı gerçekleştirildi.

Resmi olarak Türkiye’ye giriş yapan oyunun Türkiye Direktörü Özgür Özalp, oyun hakkında önemli açıklamalar ve bilgilere deyindi. Konuşmasında oyunun Türkiye’deki hayranlarına sunulan Türkçe dil desteği, TL ile oyun içi alışveriş ve Türkçe karakter desteği hizmetleri gibi noktalara yer verdi.

Basının yoğun ilgisiyle gerçekleşen toplantıda Özgür Özalp geçtiğimiz günlerde gelen Türk Lirası ile oyun içi alışveriş ve Türkçe menü dil desteğinden sonra yeniliklerin ve Türkiye pazarı için çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Ülkemizde yoğun ilgi gören oyunun Epic Games tarafından resmi olarak pazara girişi ile birlikte Pazarlama çalışmalarının da tüm hızı ile devam edeceğinin sinyalleri verildi. Yakın zamanda Fortnite internet kafe etkinlikleri ve benzeri organizasyon çalışmalarının gerçekleştirileceği açıklandı. Ayrıca Epic Games olarak Türkiye’de gerçekleştirilecek etkinliklere destek vererek oyun sektörünün hareketlenmesine destek olacaklarını belirtti.