Ana sayfa Global Haberler Fortnite Teen Titans Etkinliği için Beast Boy Görünümü Ekliyor

Fortnite Teen Titans Etkinliği için Beast Boy Görünümü Ekliyor

86

Fortnite, oyuncuları Beast Boy görünümüne erken erişimle ödüllendiren en son rekabetçi etkinliği Teen Titans Cup’ı duyurdu.

Fortnite bugün yaklaşmakta olan en son rekabetçi etkinliğini duyurdu. Oyun, herkesin en sevdiği yeşil tenli, şekil değiştiren vejeteryan Beast Boy’u içeren Teen Titans Cup’a ev sahipliği yapacak.

Teen Titan Beast Boy Fortnite’da

Daha çok Beast Boy olarak bilinen Garfield Mark Logan, kendisi, Robin, Cyborg ve Starfire’dan oluşan genç DC süper kahraman ekibi Teen Titans’ın üyelerinden biridir. Ayrıca, Beast Boy ile Fortnite’a bu sezon bir NPC olarak eklenen Teen Titan üyesi Raven arasında kapsamlı bir romantik geçmişi var.

Sezon 6’nın “Primal” temasına mükemmel bir şekilde uyan Beast Boy, 13 Mayıs’tan itibaren önümüzdeki hafta Fortnite Item Shop’ta yer alacak. Goril dönüşümü yapan bir Go Ape  İfadesi olan BB’ler ile birlikte gelen iki dış görünüm stiline ek olarak Bonk Bat Pickaxe ve Couch Titan Back Bling’in kombinasyonu da mevcut olacak. Tüm öğeler ayrı ayrı veya Beast Boy Paketinin bir parçası olarak satın alınabilir.

fortnite-beast-boy-bundle

Beast Boy Outfit Ödülü

Genç çifti yeniden bir araya getirmek isteyen oyuncular, yaklaşan Teen Titans Cup’ta yarışarak bunu erken yapabilecekler. Duo turnuvası, en iyi performans gösteren oyuncularını Eşya Mağazasına girmeden önce Beast Boy Outfit ve Couch Titan Back bling ile ödüllendirecek.

Tüm katılımcılar yeni karakteri ve Raven Spray’i sadece yarışmaları karşılığında kazanırken, kupada en az sekiz puan alarak oyunculara yeni BBRae Yükleme Ekranını kazandıracak.  Teen Titans Kupası, Fortnite’ın 6. Sezonun geri kalanında her hafta farklı bir oyun dinamiğine vurgu yapan yeni bir etkinlik olan “Ateşle Mücadele” Vahşi Haftası’nın son gününde geliyor.

DC karakterlerinin varlığı hızla artıyor gibi görünüyor. Şu anda denklemde bulunan Teen Titans çiftine ek olarak, Batman’in hikayesi de gelişiyor. Epic Games ayrıca kısa süre önce, Catwoman, Deathstroke ve daha fazlası için kıyafetler ve animasyonlar dahil olmak üzere çizgi roman serisine bağlı karakterlerin geri kalanını ortaya çıkardı.

Fortnite şimdi PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X / S için çıktı.

Daha fazla içerik için tıklayın

Bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz!