Ana Sayfa Global Haberler Fnatic ve Nike Ortaklığını Duyurdu!

Fnatic ve Nike Ortaklığını Duyurdu!

882
fnatic-ve-nike-ortakligini-duyurdu

Fnatic ve Nike Ortaklığını Duyurdu! E spor dünyasının önemli organizasyonlarından olan Fnatic ünlü spor markası Nike ile ortaklığını duyurdu. E spor her geçen gün gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Önemli bir sektör haline gelen e sporda organizasyon ve takımlar dünya markaları ile anlaşmalar imzalamaya devam ediyor.

Counter Strike: Global Offensive, Dota 2 ve Leageu of Legends gibi pek çok e spor turnuvasında takımı bulunan Fnatic dünyaca ünlü spor giyim markası Nike ile ortaklık imzaladıklarını duyurdu. Duyuru Fnatic resmi Twitter hesabı üzerinden yapıldı. E spor’un en köklü ve prestijli takımları arasında yer alan Fnatic bu ortaklık ile birlikte prestijine prestij katacak gibi gözüküyor.

Geçtiğimiz aylarda ünlü moda ve deri eşya markası Gucci ile işbirliği anlaşması yapan Fnatic bu seferde ünlü spor giyim markası ile masaya oturdu. Gucci ile Fnatic için özel tasarlanan saat ile işbirliğine giden kulüp Nike ile de bir dizi ürün ortaklığı yapacak gibi gözüküyor.

League of Legends LEC 2020 Summer Playoff’larına kalarak sezonu 4. Sırada bitiren Fnatic e spor tarafında da başarılarını sürdürmeye devam ediyor. League of Legends’in dışında Counter Strike: Global Offensive’de cs_summit 6 Online: Europe turnuvasında 6. Olmuş ve 7,500 doların sahibi olmuştu.

Fnatic ve Nike Ortaklığını Duyurdu! Ortaklık hakkında taraflardan resmi bir açıklama henüz yapılmış değil. İlerleyen günlerde işbirliği ürünleri ve ortaklık hakkında resmi bir açıklama yapılması da bekleniyor. Fnatic’in resmi Twitter sayfası üzerinden yaptığı tanıtım videosuna aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz.

https://twitter.com/FNATIC/status/1293940442376163330