Ana sayfa Global Haberler Fall Guys Sezon 4 Kostümünü Tanıttı

Fall Guys Sezon 4 Kostümünü Tanıttı

376
fall-guys-4-sezon

Üçüncü sezonunu tamamlayan Fall Guys: Ultimate Knockout, battle royale’nin 4. Sezonunun ilk Fall Guys 4041 kostümünü ortaya koyuyor.

Mediatonic tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayınlanan Fall Guys: Ultimate Knockout, geçen yaz sahneye çıktı ve battle royale tarzı mini oyunları sayesinde hemen popülerlik kazandı. Yeterince başarılı oldu ki, 2020’nin en iyi çok oyunculu ve aile oyunlarından biri olarak birkaç ödüle aday gösterildi. Oyun üçüncü sezonunu tamamlarken Fall Guys, Sezon 4 için ilk kostümünü ortaya çıkardı.

Kostümler, oyuncuların karakterlerini benzersiz şekillerde özelleştirmelerinin kolay bir yolu olduğu için, Fall Guys oyuncuları için en büyük cazibe merkezlerinden biri olmuştur. Lansmandan bu yana çok sayıda crossover ile birlikte çok sayıda kostüm eklendi. Oyun ekibi, Godzilla Günü’nü kutlamak için Godzilla kostümü bile çıkardı.

Fall-Guys-kostümler

IGN aracılığıyla oyun ekibi, Sezon 4’te çıkacak yepyeni bir kostümün UFG olarak adlandırıldığını, Unidentified Fall Guy mı yoksa Unidentified Flying Guy mı hayranlar arasında tartışılması gerekeceğini açıkladı. Kostüm, altta derme çatma bir uçan daire ile parlak, uzaylı yeşili bir cilde sahiptir.

Fall Guys ayrıca bir sonraki savaş geçişinin 50 seviyeye sahip olacağını doğruladı. Oyuncular, UFG’nin en üst parçasını 39. seviyede ve alt parçayı 42. seviyede kazanabilecekler. UFG kesinlikle oyun’un fütüristik 4. Sezonuna uyuyor ve muhtemelen Fall Guys 4041’de hakim olacak parlak neon renk şemasını takip ediyor.

Önümüzdeki aylarda, oyun 2021 Yazında Nintendo Switch ve Xbox konsollarına geldikçe oyuncu tabanı genişleyecek. Harika yeni kostümler, yeni oyuncuları cezbetmenin ve normal oyuncuları oynamaya devam etmeleri için ikna etmenin harika bir yolu olacak. 4. Sezon hakkında daha fazla haber yakında gelecek, ancak hayranların o zamana kadar sıkı durmaları gerekecek.

Oyun artık PC ve PS4’te, Switch ve Xbox One sürümleri geliştirme aşamasında.

Daha fazla içerik için tıklayın

Bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz!