Ana sayfa Türkiye'den Haberler Espor Arena Oyun Festivali Başlıyor

Espor Arena Oyun Festivali Başlıyor

E-Spor Arena Oyun Festivali Başlıyor! Hürriyet Spor Arena platformu öncülüğünde oyun severler 10-11 Mart tarihlerindeki Yapı Kredi Play E-Spor Arena Oyun ve Dijital Yaşam Festivali’nde buluşacak.

733
Espor Arena Oyun Festivali Başlıyor

Espor Arena Oyun Festivali Başlıyor! Hürriyet Spor Arena platformu öncülüğünde oyun severler 10-11 Mart tarihlerindeki Yapı Kredi Play E-Spor Arena Oyun ve Dijital Yaşam Festivali’nde buluşacak.

Hürriyet Spor Arena tarafından düzenlenecek olan Yapı Kredi Play Espor Arena Oyun Festivali ve Dijital Yaşam Festivali 10-11 Mart tarihlerinde Hilton İstanbul Convention&Exhibition Center’da düzenlenecek. Festivalin ilk günü, tüm dünyayı peşinden sürükleyen League of Legends turnuvasıyla başlayacak. İkinci gün ise PlayerUnknown’s Battlegrounds turnuvası sayesinde tam bir e-gaming şöleni yaşanacak.

Turnuvaların yanı sıra festival boyunca oyun severler hayranı oldukları oyuncu ve fenomenlerle tanışma imkânı yakalayabilecek, en yeni oyunları ve oyun teknolojilerini deneyimleyebilecek, ödüller kazanabilecek ve oyun topluluklarıyla bir araya gelme fırsatı bulabilecekler.

Espor Arena Oyun Festivali BaşlıyorBiLETLER SATIŞA ÇIKTI

Yapı Kredi Play, Teknosa ve Migros sponsorluğunda hayata geçen festivalin biletleri Biletix’te. Etkinlikle ilgili detaylara ise burada ki linkten ulaşabilirsiniz: www.e-sporarena.com

Etkinlik ile ilgili her türlü sorularınız için: sorumvar@e-sporarena.com

FESTİVALE ÖZEL JÜRi
Festivalin heyecanı sadece turnuvalarla sınırlı kalmayacak. Spor Arena jürisi ve katılımcıların oylarıyla “Teknosa Oyunun Büyükleri” de ödüllerine kavuşacak. Jüride yer alan isimler ise şöyle:

Bora Koçyiğit (Riot Games Türkiye Ülke Müdürü), Hakan Baş (BAUSuperMassive Takım Sahibi), Bünyamin Aydın (Space Soldiers Takım Sahibi), Koray Durkal (Spor Arena Espor Yazarı), Mehmet Arslan (Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü)