Ana sayfa Espor ESL ve Supercell Partnerliğiyle Clash of Clans World Championship!

ESL ve Supercell Partnerliğiyle Clash of Clans World Championship!

373
ESL ve Supercell Partnerliğiyle Clash of Clans World Championship!

ESL ve Supercell Partnerliğiyle Clash of Clans World Championship! Geçtiğimiz sene Clash Royale League ile başlayan mobil espor furyası, geliştirici firma Supercell ve ESL partnerliğiyle devam ediyor, 1 Milyon dolarlık ödül havuzuyla Clash of Clans World Championship başlıyor!

ESL ve Supercell Partnerliğiyle Clash of Clans World Championship!

Online ön elemeler, 1 Mart tarihinde başlayarak ESL Play ve Clash of Clans iOS – Android sürümlerinden gerçekleştirilecek. Her platformdan dörder takım, elemeleri başarıyla tamamlayan en iyilerden seçilecek. Seçilen sekiz takım ise Katowice, Polonya bulunan yeni bir arenada elemeler için birbirlerine karşı mücadele edecekler. Geriye kalan altı World Championship Final takımı ise her ay gerçekleşecek olan etkinliklerle karşılaşmalara devam edecek.

Turnuvaya sonradan dahil olacak iki ek takım, Supercell ve Clash of Clans toplulukları tarafından elemelerle seçilecek. World Championship Final, 2019’un ilerleyen dönemlerin ESL’in Almanya’da düzenlediği ekinliklerden birinde, seyirci karşısında devasa bir sahnede düzenlenecek. Final günü için mekan ve zaman bilgileri henüz açıklanmadı. Karşılaşmalar 5v5 takım modunda oynanacak.

Dahası ve gelişmeler için Hubogi!