Epic Games Store Bu Haftaki Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı!

  218
  Epic Games Store Bu Haftaki Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı!
  Epic Games Store Bu Haftaki Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı!

  Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 1 adet oyun ücretsiz olmuştu. Popülaritesini hızla artıran oyun platformu, kullanıcılarına birbirinden çeşitli türlerde oyunları sunuyor. Geçtiğimiz hafta hediye edilen oyun, The Textorcist: The Story of Ray Bibbia olmuştu. Bu hafta ise 2 oyun ücretsiz oldu. Bu oyunlar ise, Elite Dangerous ve The World Next Door.

  Elite Dangerous ve The World Next Door oyunlarına ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için 26 Kasım saat 18.00’e kadar vaktiniz var. Epic Games Store üzerinden oyunu kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bunu da dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

  Elite Dangerous

  epic-games-store-bu-haftaki-ucretsiz-oyunlarini-acikladi“Amansız bir galakside kendi geminin başına geç. Elite Dangerous, oyunun orijinal açık dünya macerasını gelişen bir anlatım ve eksiksiz bir Samanyolu ile modern nesle getiren, eksiksiz bir devasa çok oyunculu uzay destanı.”

  epic-games-store-bu-haftaki-ucretsiz-oyunlarini-acikladiKüçük bir uzay gemisi ve birkaç krediyle başlayan oyuncular, amansız ve fütüristik galakside hayatta kalmak ve ikonik Elite’ler arasında üst sıralarda yer almak için gereken yetenekleri, bilgiyi, parayı ve gücü kazanmak adına ellerinden geleni yapacaklar. Galaktik süper güçlerin ve yıldızlararası savaşların çağında her oyuncunun hikâyesi birbiriyle bağlantılı benzersiz oyun deneyimlerini ve özenle yazılmış gelişen anlatımı etkiliyor. Oyuncuların kararları ve aksiyonları ile hükümetler düşüyor, savaşlar kazanılıyor ve kaybediliyor ve insanlığın sınırları yeniden şekillendiriliyor.

  The World Next Door

  epic-games-store-bu-haftaki-ucretsiz-oyunlarini-acikladi“Çok hızlı gerçekleşen bulmaca savaşlarının, güçlü bir hikâye anlatımının ve sürükleyici görsel roman unsurlarının karışımı olan The World Next Door, büyülü yaratıkların yaşadığı paralel bir dünyada sıkışıp kalan ve zamanı dolmadan eve dönüş yolunu bulmak zorunda olan isyankâr gen…”

  epic-games-store-bu-haftaki-ucretsiz-oyunlarini-acikladiAnimelerin ve bağımsız oyunların duygusal hikâye anlatımından ve heyecan verici aksiyonundan ilham alan The World Next Door, kendisini evden çok uzakta, büyülü ve gizemli Emrys dünyasında bulan isyankâr bir genç olan Jun’ın hikâyesini anlatıyor. Bu dünyaya ait olmayan renkli yaratıklarla karşılaşan Jun, zamanı dolmadan önce eve dönmek için yeni arkadaşlarına güvenmeyi öğrenmeli.