Epic Games Store: Bahar İndirimi 2021 İçin Oyun Önerisi

  182
  Epic Games Store Bahar İndirimi 2021 İçin Oyun Önerisi
  Epic Games Store Bahar İndirimi 2021 İçin Oyun Önerisi

  Epic Games Store her hafta hediye ettiği ettiği birbirinden güzel oyunlarla oyuncuları heyecanlandırıyor ve sevindiriyor. GTA V, Sid Meier’s Civilizations VI ve bu ikisi gibi daha birçok oyunu ücretsiz olarak dağıtarak oyun severlerin kalbinde taht kuran Epic Games, kampanya dönemleriyle de dikkat çekiyor. Hatırlatmak gerekirse geçtiğimiz yıl ve öncesinde belli bir ücretin üzerindeki oyunları 60 TL kuponlarla birlikte oldukça uygun fiyata alabildiğimiz kampanyalar gerçekleştirmişlerdi. Bahar İndirimi 2021 özelinde bu kuponlardan bahsedemesek de fazlasıyla güzel oyunların indirimde olduğunu söyleyebiliriz.

  Bu yazımızda sizlere Bahar İndirimi 2021 kapsamında alabileceğiniz uygun fiyatlı güzel oyunlar önereceğiz. Bunlar arasında halihazırda çok bilinen oyunlar da bulunacaktır.

  Bahar İndirimi 2021 Oyun Tavsiyesi

  STAR WARS™ Battlefront™ Ultimate Sürümü (32,25 TL)

  Star Wars Battlefront Ultimate Sürüm

  Star Wars Battlefront Celebration Edition, Epic Games Store üzerinde daha önce ücretsiz olmuştu. Ancak o fırsatı kaçıranlar için Ultimate Edition’ın fiyatı oldukça uygun. Star Wars serisinin en iyi oyunlarından biri olan Battlefront’u denemek için iyi bir fırsat daha.

  “STAR WARS™ Battlefront™’ta her zaman hayalini kurduğunuz epik STAR WARS™ savaşlarına katılın ve kendi kahramanlık anlarınızı yaratın. STAR WARS™ Battlefront™ Ultimate Sürümü’nde STAR WARS™ Battlefront™ Deluxe Sürümü’nün yanı sıra ekstra içeriklerle dolu genişletme paketlerini ve özel Shoots First ifadesini içeren STAR WARS™ Battlefront™ Sezon Bileti bulunur.”

  Immortals Fenyx Rising (134,50 TL)

  Immortals Fenyx Rising

  Geçtiğimiz yılın Aralık ayında oyuncularla buluşan Immortals Fenyx Rising yeni diyebileceğimiz bir oyun. Stilize grafik tarzıyla birlikte herkese hitap etmeyebilir ancak oynadığınız andan itibaren sizi Yunan tanrılarıyla dolu eğlenceli dünyasına çekecek. Tanrıları kurtarmak, canavarları ortadan kaldırmak ve benzersiz bulmacaları çözerek ana hikayede yaklaşık olarak 25-30 saat geçirebilirsiniz. Tüm bölgeleri temizlemek isterseniz bu süre 50-60 saate yükselebilir.

  Ayrıca eğer oyunu çok beğenirseniz birbirinden tamamen farklı hikayeler anlatan 3 genişleme paketi de bulunuyor. Bu paketlerde ise Olympos’a çıkabilir, Çin mitolojisini keşfedebilir ve düzeni bozulan Yunan mitolojisini yeni karakter Ash ile tekrar yerine oturtabilirsiniz.

  Amnesia: Rebirth (29,40 TL)

  Amnesia: Rebirth

  Popüler korku serisi Amnesia’nın son oyunu Amnesia: Rebirth de indirime girenler arasında bulunuyor. Bir türün yeniden canlanmasına büyük bir katkı sağlayan Amnesia’da yaratıklarla savaşamadığınızı hatırlatalım. Kaçarak ve saklanarak hayatta kalabileceğiniz anlarda gerim gerim gerilseniz bile bulmacaları çözmeniz gerektiğini belirtelim.

  Geçtiğimiz yılın Ekim ayında çıkan oyunda sizleri Cezayir çöllerinde korku dolu bir yolculuk bekliyor.

  The Crew 2 (45,00 TL)

  The Crew 2

  Bu oyunda pek çok farklı alanda yarışabiliyorsunuz. Karada, havada ve denizde yarışlara katılarak şanınıza şan, ününüze ün katabilirsiniz.

  “Efsanevi mekanlarda sınırları zorla, yeni deneyimler edin. Karla kaplı Rocky Dağlarının üzerinde, bulut ve sisler arasında uç, New York’un arka sokaklarında lastiklerini yak, asfaltları ağlat, Misisipi nehri boyunca yolculuklara çık, Büyük Kanyon’un her metresini keşfet! Rüyalarını süsleyen hiper araçlarını ve efsanevi Amerikan motorlarını kullan, en çevik akrobasi uçaklarının ve su motorlarının dümenine geç. Bu bütünüyle yeniden tasarlanmış Amerika’da eğlenceli ve zorlu deneyimlerin sonu yok!”

  Epic Games Store: Bahar İndirimi 2021 ile daha birçok oyun ücretsiz hale geldi. Pek çok farklı türdeki oyunları görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Kampanyanın 8 Nisan’a kadar devam edeceğini hatırlatalım.