Ana sayfa Global Haberler Epic Games Fortnite Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Epic Games Fortnite Hakkında Açıklamalarda Bulundu

704
Epic Games Fortnite Hakkında Açıklamalarda Bulundu
Epic Games Fortnite Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Epic Games Fortnite Hakkında Açıklamalarda Bulundu! – Hubogi Geçtiğimiz yılın adından en çok söz ettiren oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds ile kıyasıya bir rekabete giren ve 2018 de trend olma konusunda iddialı olduklarını belirten Epic Games ekibi Fortnite’yi geliştirmeye devam edeceklerini belirtti.

PC ve Xbox, PS4 gibi konsollarda oyunculara oyun şansı sunan PUBG’nin ücretsiz rakibi olan Fortnite kısa süreler içerisinde adından söz ettirmeyi başarmıştı. Epic Games yaptığı açıklamalar ile bu başarıyla yetinmeyecek ve başarılarını daha da yukarıya taşımak istiyorlar gibi gözüküyor. Şirket yaptığı açıklamada, “oyuna gelecek olan yama planlarında ufak değişikliğe gittiklerini, ilk etap için oyununda daha oynanılabilir bir hal alması konusunda çalışmalar yapılacağını” belirtti.

Ayrıca şuan konsolda 30 fps olarak oynanan oyunun önümüzdeki aylarda 60 fps’ye çekilmesi planlanıyor. Bunun yanı sıra Blintz Modunun da oyuna eklenmesi planlar arasında.

Epic Games, Battle Royale türündeki oyunu Fortnite ile yakaladığı ivmeyi kaybetmemek ve daha da fazlasını yakalamak için 2018 yılı içerisinde güzel sürprizler ile oyun severlerin karşısına çıkacak gibi gözüküyor. Tüm bunlara karşılık merak ile beklenen soru PUBG cephesinden Fortnite’ye karşı nasıl bir cevap geleceği.