Ana Sayfa Global Haberler Electronic Arts EA Play Açıklaması Yaptı

Electronic Arts EA Play Açıklaması Yaptı

1073
Electronic Arts EA Play Açıklaması Yaptı
Electronic Arts EA Play Açıklaması Yaptı

Electronic Arts EA Play Açıklaması Yaptı! Electronic Arts EA Play takvimi hakkında geçtiğimiz günlerde açıklamalar yaptı. Yapılan açıklamada EA Play’in düzenleneceği tarih ve etkinlikler hakkında ayrıntılara yer verildi.

Electronic Arts E3 öncesi düzenlenecek olan basın konferansını gerçekleştirmeyeceği bilgisini verdi. 11 – 13 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan E3 2019’un bu yılki programı günler geçtikçe daha da merak edilir hale geldi. Sony’nin etkinliğe katılmayacağını açıklamasının ardından diğer büyük firmaların ne yapacağı bekleniyor. Microsoft’un E3 için özel hazırlıklarının olduğu söylentileri devam etmek ile birlikte Electronic Arts cephesinden net açıklamanın yapılması bekleniyordu. Yapılan basın açıklaması ile bu meraklar giderildi.

E3 öncesi gerçekleştirilen EA Play organizasyonunda basın konferansı düzenlemeyeceklerini açıklayan Electronic Arts, bunun yerine oyuncuları baz alacak içeriklere önem vereceklerini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre EA Play Etkinliği 7 – 9 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bu etkinlik kapsamında birçok canlı yayın ve geliştirici ekiplerden oyunlara farklı etkinlikler bizleri bekliyor olacak. Ayrıca EA Play’de katılımcılar oyunları ilk elden deneyimleme şansına sahipte olacak.

Electronic Arts EA Play Açıklaması Yaptı! Electronic Arts’tan EA Play’e yönelik ilerleyen günlerde daha detaylı açıklamalarında yapılması bekleniyor.