Ana Sayfa Global Haberler Asus TEKFEST Ankara’ya Sponsor Oldu

Asus TEKFEST Ankara’ya Sponsor Oldu

1046
Asus TEKFEST Ankara’ya Sponsor Oldu
Asus TEKFEST Ankara’ya Sponsor Oldu

Asus TEKFEST Ankara’ya Sponsor Oldu! Güncel teknolojilerin son kullanıcıyla paylaşılması konusunda B2C Festivali olarak önemli bir örnek teşkil eden TEKFEST, 3-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşecek. Festivale 50 bin üzerinde kişinin katılması bekleniyor. Teknoloji ve Oyun Festivali alanı içerisindeki tüm bilgisayar ihtiyacını karşılayıp ekipmanlarıyla da organizasyona destek vermeyi amaçlayan Asus, TEKFEST’in altın sponsoru oldu.

Türkiye Espor Federasyonu (TESFED) ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğini alan TEKFEST’te oyun ve eğlence dünyasından wtcN, Kendine Müzisyen, Uthenera, Post 42 gibi tanınmış birçok yayıncı yer alacak. Ayrıca oyunlar, turnuvalar, cosplayler, markalar ve eklenecek sürpriz isimler de festivalde oyun severler ile buluşacak.

Ankara’da gerçekleşecek en büyük oyun ve teknoloji festivalinde, sektörün önde gelen şirketleri, 3 gün boyunca teknolojideki ve dijital dünyadaki son gelişmeleri ziyaretçilerle buluşturup yeni fikirlerin doğması için interaktif bir ortam sunacak.

TEKFEST Oyun ve Teknoloji Festivali sponsorları belli olmaya başladı!

Asus, oyun ve teknoloji severlerin ilgisine sunulacak ilk marka olarak TEKFEST’te yerini aldı. Katılımcılar, Asus’un oyun bilgisayarlarını konumlandırdığı Republic Of Gamers (ROG) markasının oyuncular için özel olarak ürettiği oyun bilgisayarlarını deneyimleyebilecekler.

Asus TEKFEST Ankara’ya Sponsor Oldu!

50 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor

Ankara’da bir ilkin gerçekleşeceği fuarda, etkinliklerle ilgili detaylı bilgileri sağlamak ve bu eğlenceye herkesi dahil etmek için Shift Delete, Hubogi, Teknodiot, Branding Türkiye ve Only A Gamer ekipleri de medya partneri olarak yerlerini aldı. Her yaştan oyun ve teknoloji severi ağırlayacak olan TEKFEST Ankara, ATO Congresium içinde 7 bin 815 metrekarelik bir alanda gerçekleşecek. Düzenlenen teknoloji ve oyun festivalinde; drone yarış alanı, VR deneyim alanları, oyunların turnuva alanları, konser alanı gibi birçok etkinlik alanıyla dijital dünyanın eğlenceli içerikleri misafirlerini bekliyor.

Ankara’nın en büyük festivali olmaya aday TEKFEST, sadece Ankara değil, diğer illerden de teknoloji ve oyun severleri bekliyor. 3 gün sürecek olan en büyük teknoloji ve oyun buluşmasına 50 bin kişiden fazla ziyaretçinin katılması bekleniyor. Etkinliğin biletleri Biletix üzerinden satışa sunuldu. Bu unutulmayacak etkinliği kaçırmamak için siz de hemen yerinizi ayırın!

Biletler için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

TEKFEST Ankara için ayrıntılı bilgiye ise buradan ulaşabilirsiniz.