Ana sayfa Global Haberler Diablo 3 NPC Yoldaşlarını Yenileniyor

Diablo 3 NPC Yoldaşlarını Yenileniyor

99

Blizzard, Diablo 3 ‘ün Takipçi sistemine gelen yeni güncellemeleri duyurdu ve tek başına oyuncular için NPC yoldaşlarını tamamen yeniledi.

Diablo 3 solo oyun için, takipçi sistemine gelen ve oyuna tek başına dalmayı tercih eden hayranlara birlikte dolaşabilecekleri bir NPC arkadaşı veren yeni güncellemeler ile daha iyi hale gelmek üzere. Bu, oyun için diğer güncellemelerin yanı sıra Takipçi sistemine gelen yeni özelliklerin bir ön izlemesini çalıştıran en son Diablo 3 Açık Test Bölgesi’nin bitiminden sonra geliyor.

Planlanan yenilemenin, PS4, Switch ve Xbox One dahil olmak üzere Diablo 3’ün şu anda üzerinde çalıştığı tüm büyük platformlara gelmesi bekleniyor. Bu nedenle, özelliğin test edildiği PTR yalnızca bilgisayarda kullanılabilirken, ortaya çıkan güncellemeler panodaki tüm oyuncular tarafından kullanılabilir.

Bu yeni yenilemede, Takipçiler artık oyuncuların kendi karakterlerini nasıl süsleyebildiklerine benzer şekilde tam teçhizat setleri, iki yüzük ve hem ana hem de ikinci el silah dahil 14 adede kadar öğe ile donatılabilir. Bu aynı zamanda, İzleyenlere Emanate adında yeni bir özellik getirecek ve bu, oyuncuların yoldaşlarına ne giydiklerine bağlı olarak belirli bonusları almalarına izin verecek.

Yeni Özellikler ve Yenilenen Beceriler Ufukta Görünüyor

Takipçi becerileri de önemli ölçüde yenilenecek, bazı beceriler yeniden teçhiz edilecek ve üç sınıfın her biri savaşa girmek için tamamen yeni beceriler kazanacak. Ayrıca, oyunculara bu güncellenmiş becerilerin bazılarını nasıl ve ne zaman kullanacaklarını daha iyi anlamak için yeni kullanıcı arayüzü özellikleri gibi bazı yaşam kalitesi güncellemeleri de geliyor.  Güncelleme, Takipçi’yi Diablo 3’ün üst kademe karakter yapıları ile aynı seviyeye getirmeyebilir, ancak sistemin şimdiye kadar çalışma biçiminde kesinlikle büyük bir gelişme.

Hayranlar, Blizzard’ın Diablo 4 için başka neler sakladığını görmek için açıkça heyecanlanmışken, bu tür bir yeniden çalışmanın seri dizisindeki mevcut oyuna geldiğini görmek şu ana kadar harika bir olay. Umarız ki, Diablo 3’e eklenen herhangi bir yeni özellik, geliştiricinin lansmanda bir sonraki yayınlayacağı şey için bir beta sürümüdür. Ek olarak, geliştiricinin bir sonraki oyunun tam olarak geliştirilmesinde bile eski başlık üzerinde çalışmaya devam edeceğini bilmek, Diablo 4 nihayet piyasaya sürüldüğünde oyuncuların ne kadar destek bekleyebileceği konusunda çok şey söyleyebilir.