Ana sayfa Global Haberler D23 Expo 2022’de Disney ve Marvel’ın Yeni Oyunları Tanıtılacak

D23 Expo 2022’de Disney ve Marvel’ın Yeni Oyunları Tanıtılacak

25
disney-ve-marvel-yeni-oyunlarini-d23-expo-2022-ile-tanitacak

D23 Expo 2022 ‘de Disney ve Marvel’ın Yeni Oyunları Tanıtılacak! Geçtiğimiz yıl Covid-19 önlemleri sebebi ile ertelenen D23 Expo 2022’de bu yıl heyecan dolu bir program ile geliyor. Disney’in en çok merak edilen etkinliklerinden olan D23 geri dönüyor. Bu seneki etkinlik Kinda Funny’den Blessing Adeoye tarafından sunulacak. 9 Eylül tarihinde start alacak etkinlikte Disney & Pixar Games, Marvel Games, Lucasfilm Games ve 20th Century Games tarafından geliştirilen oyunlar tanıtılacak.D23 Expo 2022'de Disney ve Marvel'ın Yeni Oyunları Tanıtılacak

İki yılda bir gerçekleşen bu etkinlik 2009 yılından bu yana geleneksek olarak düzenlenmekte. Geçtiğimiz yıl düzenlenmesi planlanan etkinlik Covid-19 önlemleri sebebi ile ertelenmişti. Disney & Marvel Games Showcase etkinliğinde yer alacak projeler arasında Marvel’s Midnight Suns, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga gibi isimler yer alıyor. Ayrıca Disney bir. De Skydance New Media’nın hazırladığı yeni Marvel oyununu da hayranların beğenisine sunacak.

D23 Expo 2022'de Disney ve Marvel'ın Yeni Oyunları TanıtılacakD23 Expo 2022 Nerede Olacak?

D23 Expo Kalifornia’daki Anaheim Convention Center’da 9 ile 11 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Etkinlik farklı platformlar üzerinden de takip edilebilecek. D23Expo.com , Disney ve Marvel Entertainment resmi YoTube, Twitter ve Facebook hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak. 9 Eylül’de başlayacak olan etkinlikte bakalım daha ne gibi sürprizler ile karşılacağız. Disney’in bu konuda oyun severleri şaşırtacak hamleler yapması bekleniyor. Disney ve çok daha fazla oyun endüstrisi hakkında haber için Hubogi sayfasını takipte kalın.