Black Desert Mobile’da İnanılmaz Kara İnci İadesi Etkinliği ve Yeni Sezon Karakteri Şimdi Hazır

  32
  Black Desert Mobile'da İnanılmaz Kara İnci İadesi Etkinliği ve Yeni Sezon Karakteri Şimdi Hazır

  Black Desert Mobile’da İnanılmaz Kara İnci İadesi Etkinliği ve Yeni Sezon Karakteri Şimdi Hazır! Pearl Abyss, Black Desert Mobile’da 1 Nisan Şaka Günü’nü kutlamak için şaşırtıcı etkinlikler düzenlendiğini duyurdu. Maceracılar şimdi heyecan verici ödüller kazanmak ve yeni bir sezon karakterinin tadını çıkarmak için yeni etkinliklere katılabilecekler.

  Yeni Oasis Sunucusunda İnanılmaz Kara İnci Dönüşü

  Kara İnciler, yeni Oasis sunucusunda bir karakter oluşturarak maceralarına yeniden başlayan tüm maceracılara iade edilecek. İade edilecek Kara İnci miktarı, hizmetin başlangıcından 30 Mart’a kadar yapılan tüm satın alımların toplamına göre belirlenecektir. Satın alma geçmişi olmayan yeni ve mevcut Maceracılara da bir Kara İnci x10.000 Sandığı verilecektir. Kara İnci x10.000 sandığı “Korkunç Cadı Marie” görevi tamamlandıktan sonra açılabilir.

  Maceracılar, etkinlik sayfası aracılığıyla Kara İnci iade miktarlarını kolayca kontrol edebilirler.

  Maceracılar, yeni sunucudaki Hot Time ve level atlama ödüllerinden yararlanarak karakterlerini daha da hızlı bir şekilde büyütebilecekler. Maceracılar ayrıca “Kaos Taşı x1 / Ah’krad x3 Seçim Kutusu” ve “Kutsal Görkem Şişesi” gibi değerli eşyalar elde edebilecekler. Hot Time güçlendirmesi bir ay boyunca 24 saat boyunca kullanılabilir olacak.

  Black Desert Mobile'da İnanılmaz Kara İnci İadesi Etkinliği ve Yeni Sezon Karakteri Şimdi HazırKutsama ile Güvenli Totem Yükseltme

  Mevcut sunucularda maceralarının tadını çıkaran maceracılar iki adet “Okiara’nın Kutsaması” alacaklar. Okiara’nın Kutsaması ile maceracılar, başarısız bir denemede bile yükseltme dereceleri düşmeden Totemlerini güvenle yükseltebilecek. Okiara’nın Kutsaması 30 Nisan bakımından önce kullanılabilecek ve ayrıca Pazar’da takas edilebilecek. Maceracılar, Okiara’nın Kutsaması’nı “Uyanmış Nöbetçi” hikayesini tamamlayarak elde edebilir ve bu sadece +6 veya daha yüksek yükseltme dereceli bir Totem için kullanabilir.

  Bahar Mevsimiyle Birlikte Çiçek Açan Hızlı Karakter Gelişimi

  Black Desert Mobile’da yeni ve geri dönen maceracılar için yaklaşık beş kat daha hızlı karakter büyümesi sağlayan ve deneyimli maceracılar için alternatif karakterlerin ilerlemesini kolaylaştıran Sezon Karakteri: İlkbahar Sezonu şimdi kullanılabilir. Maceracılar, tüm Sezon Pasosu görevlerini tamamlayarak, yeni bir sezon tamamlama ödülü olarak eklenen “Primal Elion Rune Seçim Kutusu” de dahil olmak üzere, karakter büyümesine yönelik bol miktarda eşya elde edebilecekler.

  Son olarak, Black Desert Mobile’a +7 Yarık Totemi Kutusu için üretim tarifi eklendi. Maceracılar artık 20.000 Kristalize Totem ile daha kolay Yarık Totemleri üretebilecekler.

  Devam eden etkinlikler ve yeni sezon karakteri hakkında daha fazla bilgi almak için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Black Desert Mobile’da İnanılmaz Kara İnci İadesi Etkinliği ve Yeni Sezon Karakteri Şimdi Hazır!