Ana sayfa Türkiye'den Haberler Beşiktaş ve Lenovo’dan Yeni İş Ortaklığı

Beşiktaş ve Lenovo’dan Yeni İş Ortaklığı

442
Beşiktaş ve Lenovo’dan Yeni İş Ortaklığı
Beşiktaş ve Lenovo’dan Yeni İş Ortaklığı

Beşiktaş ve Lenovo’dan Yeni İş Ortaklığı! – Hubogi Beşiktaş J.K. ve Lenovo arasında yapılan ortaklık ile Beşiktaş J.K. stadyumu olan Vodafone Park içerisinde büyük bir gaming alanı açıldı. “Lenovo Game On” adı verilen bu alan spor kompleksleri arasında dünya genelinde en kapsamlı oyun alanı ünvanını aldı.

Lenovo Game On içerisinde markanın kendi oyun bilgisayarı olan Legion ile ürün deneyimine sahip olacak oyun severler aynı zamanda birçok etkinlik ile burada zaman geçirebilecek. Lenovo yapmış olduğu açıklamada yeni arttırılmış gerçeklik uygulamasını ilk kez Türk teknoloji meraklılarının deneyimine sunacaklarını belirtti.

Toplamda 1.000 metrekarelik alana yayılan Lenovo Game On birçok etkinlik ve turnuvaya katılarak yeteneklerini yarıştıracaklar. Haftanın her günü 12.00 – 24.00 saatleri arasında açık olan Lenovo Game On’da ayrıca haftalık olarak bir turnuvada gerçekleştirilecek.

Beşiktaş J.K. Yönetim Kurulu Bakanı Fikret Orman yapmış olduğu açıklamada,

“Dünyanın önemli bilişim markalarından biri ile önemli bir yeniliğe daha imza atıyoruz. Sportif aktivitelerimizin yanı sıra dijital sporlar ve oyunlarda takip ettiğimiz mecralar arasında. Bugün bu merkezin açılmasında teknoloji alanında önemli bir marka ile imza atmaktan mutluluk duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

Beşiktaş ve Lenovo’dan Yeni İş Ortaklığı! Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu ise, “Hedeflerimiz arasında yer alan yüksek performanslı ürünlerimizi test ettirmek ve bilgisayar başında daha verimli zaman geçirilmesini sağlamak. Bu amaçla şehrin merkezinde ve teknolojik açıdan bu denli güzel bir gaming alanını oyun severlere sunmak istedik. Bu projeyi Türkiye’nin öncü spor kulüplerinden biri olan Beşiktaş ile yapmaktan dolayı oldukça gururluyuz. Lenovo olarak gaming pazarında çok büyük bir gelişme potansiyeli görüyoruz, Lenovo Game On ile bu alandaki hedeflerimizi ve vizyonumuzu bir üst noktaya taşımanın heyecanını yaşıyoruz.” Şeklinde açıklamalarda bulundu.