Ana sayfa Espor Audacity Esports, Kappa ile Partner Olduğunu Açıkladı

Audacity Esports, Kappa ile Partner Olduğunu Açıkladı

73
hubogi-audacity-esports-kappa-ile-partner-oldu

İngiltere merkezli kuruluş Audacity Esports, İtalyan spor giyim markası Kappa ile partner olduğunu açıkladı. Espor ve oyun dünyasının gelişmesiyle birlikte birçok marka yatırımlarını bu alanda yapmaya devam ediyor. Kappa’nın daha önce de birçok takımla partner olduğunu görmüştük. Yatırımlarından memnun olmasından dolayı, espor sektörüne yöneliminin devam ettiği düşünülüyor.

Sponsorluk ajansı Van Hawke Sports’un aracılığı ile yapılan partnerlik anlaşmasına göre, Kappa’nın Audacity’nin takımlarındaki tüm oyunculara forma tedarik etmesini sağlayacak.

Audacity Esports’un Direktörü George Fradley, partnerlik anlaşması ile ilgili konuştu: “Tasarımlarına hem stil hem de profesyonellik katan Kappa ile bir anlaşmaya imza atmaktan son derece heyecanlıyız. Hedeflerimizi, espor topluluğunu teşvik etmeye yönelik kıyafet tasarımları için böyle bir partnerliğe imza attık.” 

Audacity Esports’un aralarında son zamanlarda Birleşik Krallık ve İrlanda Ulusal Ligi’ndeki yerini koruduğunu görülen Rocket League, Counter-Strike: Global Offensive ve Rainbow Six Siege oyunlarında takımları bulunuyor.

Kappa Espor Girişimlerinden Memnun

Kappa, 2019 yılında Royal Never Give Up, MAD Lions, Demise, Vexed Gaming, ESL UK ve Diabolus ile anlaşmalar yaparak yatırımlarını espor pazarına çevirdi. Marka, temmuz ayında organizasyonun ana ortağı haline gelen Audacity’nin partneri olarak Van Hawke Sports’a katıldı.

Kappa Birleşik Krallık Satış Müdürü Dave Bandell de partnerlik hakkında konuştu: “Kappa olarak Audacity’e katılmaktan ve espor pazarında büyümemizi sürdürmekten mutluluk duyuyoruz. Audacity’i uyumlu olmaktan mutluluk duyduğumuz ileri görüşlü bir ekip olarak görüyoruz ve ortaklığın çok başarılı olacağını umuyoruz.”

Dünyaca ünlü giyim markası, 60 yılı aşkın süredir yüksek kaliteli giysiler yaratmaya kendini adamış bir İtalyan spor giyim markasıdır. Bu ortaklık ile Leeds United, Napoli ve Alfa Romeo F1 dahil olmak üzere Kappa tedariğinin yapıldığı çok çeşitli firmalara Audacity de katılmış oldu.