Ana Sayfa Türkiye'den Haberler Amazon Prime Uygun Fiyatıyla Türkiye’de!

Amazon Prime Uygun Fiyatıyla Türkiye’de!

757
Amazon Prime Uygun Fiyatıyla Türkiye'de!
Amazon Prime Uygun Fiyatıyla Türkiye'de!

ABD merkezli e-ticaret sitesi Amazon, 2018’de Türkiye’ye resmi olarak giriş yapmıştı. Ancak tüm hizmetlerini kullanmamız mümkün değildi. Özellikle Amazon Prime hizmetinden faydalanamıyor olmak Türk kullanıcıları bir hayli üzmüştü. İşte bu durum artık değişiyor.

Amazon Prime Teslimat Seçenekleri

amazon-prime-uygun-fiyatiyla-turkiyedeAmazon Prime isimli abonelik sistemi artık Türkiye’de de kullanılabilecek. Eski adı Twitch Prime olan bu hizmet sayesinde çevrim içi alışverişlerinizde bedava ve hızlı kargo imkanı sağlanıyor.

Teslimat adresiniz İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce veya Afyon ise ertesi gün teslimat seçeneğinden faydalanabiliyorsunuz.

amazon-prime-uygun-fiyatiyla-turkiyedeTeslimat adresiniz İstanbul, Bursa ve Kocaeli’de seçili ilçeler ise, alışveriş tutarınız 50 TL ve üzeriyse ve alışverişinizi öğlen 12’ye kadar tamamladıysanız bedava, aynı gün teslimat seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Eğer teslimat adresiniz ertesi gün teslimat veya aynı gün teslimat seçeneklerinden faydalanamıyorsa, yine ek bir ücret ödemeden hızlı teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Fırsatlara Erken Erişim

“Sadece sınırlı süre için geçerli olan Bitmeden Yakala Fırsatları‘na 30 dakika önceden erişme ayrıcalığına sahip ol. “Günün Fırsatları” sayfasındaki seçili fırsatları herkesten önce sen yakala. Ayrıca, sadece Prime üyelerine özel indirimlerden ve fırsat günlerinden yararlan.”

Prime Video

amazon-prime-uygun-fiyatiyla-turkiyedeBu abonelik sisteminin tek artısı yalnızca kargo konusunda sağladığı imkanlar değil. Amazon Prime aboneleri, Netflix benzeri, kütüphanesi oldukça geniş olan Prime Video ile ödüllü Amazon Originals yapımları dahil olmak üzere popüler filmleri ve dizileri de izleme şansı elde ediyorlar. Ayrıca bu içeriklerin tamamının indirilebilir olduğunu ve Türkçe alt yazı seçeneği barındırdığını da hatırlatalım. Web’ten veya Prime Video uygulaması sayesinde telefon, tablet ve Smart TV‘lerden seyir keyfini sürdürebilirsiniz.

Amazon, Prime Video ile Türkiye’de Netflix’e büyük bir rakip olacak gibi gözüküyor. Amazon Prime’ın sağladığı ek özelliklerin yanında fiyatının uygun olması da tüketicileri kendisine çeken bir etken olacaktır.

Prime Gaming

amazon-prime-uygun-fiyatiyla-turkiyede“Her ay özel oyun içi ganimetler, ücretsiz oyunlar, ücretsiz Twitch.tv aboneliği VE Amazon Prime’a dâhil olan her şeye sahip olun.”

Her ay ücretsiz oyunlar ve oyun içi ganimetler kazanabilirsiniz. Üstelik Prime ile birlikte sunulan ücretsiz oyunlar sonsuza dek sizin olacak. Oyun içi araçlar, karakterler, dış görünüşler, güçlendirmeler, yükseltmeler ve daha fazlası Amazon Prime abonelerine sunulan imkanlar arasında yer alıyor.

amazon-prime-uygun-fiyatiyla-turkiyedeAmazon Prime aboneleri Twitch’te de özel avantajlara sahip oluyorlar. Favori yayıncınızı ek bir ücret ödemeden her ay ücretsiz olarak destekleyebiliyorsunuz. Yalnızca üyelere özel taç sohbet rozeti ile sohbet edebilirsiniz. Aynı zamanda özel Twitch sohbet renkleri ve ifadeleri de sizi bekliyor olacak.

Amazon Prime Abonelik Ücreti

Prime abonesi olmak istiyorsanız ilk olarak bir Amazon hesabı oluşturmanız gerekiyor. Ardından buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Amazon Prime abonesi olmak istediğinizde ilk 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bu süreç sona erdiğinde ise her ay yalnızca 7.90 TL karşılığında yukarıda belirttiğimiz tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.