Ana Sayfa Global Haberler Asphalt 9 Legends Geliyor

Asphalt 9 Legends Geliyor

1277
Asphalt 9 Legends Geliyor
Asphalt 9 Legends Geliyor

Asphalt 9 Legends Geliyor! – Hubogi Dünyanın 1 numaralı mobil yarış serisinin yeni oyunu için geri sayım başladı! Asphalt 9: Legends bu yaz tüm dünyada, iOS, Android ve Windows PC platformlarında yayınlanacak.

Dünyanın en çok indirilen mobil yarış oyunu geri döndü! Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft, birçok ödüle sahip ünlü arcade yarış serisi Asphalt’ı yeni oyunuyla bir adım ileri taşıyor. Asphalt 9: Legends; seriyi başarılı kılan arcade yarış oyunlarının kendine has eğlencesini, güçlü bir çoklu oyuncu sistemi ile gelen sosyal özelliklerle harmanlayarak mobil ve konsol grafikleri arasındaki sınırı yok sayan bir oynanış sağlıyor.

Asphalt 9: Legends şu ana dek yalnızca konsollarda görülebilecek grafik kalitesini mobile taşıyor. Gameloft’un geliştirdiği yeni ve güçlü grafik motoru, HDR ve PBR sayesinde ışığın en ufak detayını dahi gerçek hayattaki şekliyle yansıtıyor. Grafik detaylarındaki hassasiyetin yanı sıra, dünyanın en prestijli arabaları ve ikonik lokasyonları ile birleşimi, oyunculara muhteşem ve  sürükleyici bir  yarış deneyimi sunuyor.

Oyuncular, sürücü koltuğuna geçerek çarpıcı lokasyonlarda yarışırken birçok inanılmaz akrobatik hareketi gerçekleştirebilecekler. (yüksek nitro boost’u, 360° taklalar, kendi ekseni etrafında dönme vb.)  Asphalt’ın büyük beğeni toplayan oyun stili; Asphalt: 9 Legends’ın Touchdrive™ özelliğiyle, sürüş kontrollerine yeni bir yaklaşım kazandırarak sürüş keyfine, stratejik karar vermenin önemini arttıran bir boyut ekliyor.

İster Touchdrive™, ister klasik kontroller olsun, oyuncuları pistlerdeki dinamik çevre elementlerinin etkisiyle, yoğun ve aksiyon dolu yarış deneyimi ile etkileyici bir hız serüveni bekliyor.

Asphalt 9: Legends, sekiz farklı oyuncunun aynı anda birbirleri ile yarışabilecekleri eşsiz bir rekabet ortamı sunuyor. Serinin yeni özelliği “Kulüp Sistemi” ile oyuncular kendi topluluklarını kurup, yönetebilecek ve sosyal özellikler ile oyunun atmosferini çok daha iyi hissedebilecekler.

Asphalt 9 Legends Geliyor! Gameloft oyunlarının üretiminden sorumlu başkan yardımcısı Alexandre Pelletier-Norman, “Asphalt Serisi, halen artmakta olan 650 milyon indirilme sayısı ile mobil yarış oyunlarının lideri konumunda. Asphalt 9: Legends ile birlikte ise amacımız, hayranlarımızın 14 yıl boyunca tecrübe ettiği saf arcade eğlenceyi bir üst seviyeye çıkarmak ve yeni nesil mobil yarış oyunlarında vites arttırmak.” diyor ve “Asphalt ismiyle gelen –yüksek oktanlı- aksiyon, yarışseverleri kapsayıcı bir yarış deneyimine davet ediyor ve biz de onların yeteneklerini kanıtlayarak “Efsane”lerden biri olmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz.” şeklinde ekliyor.

Asphalt 9: Legends ile ilgili gelişmeleri resmi sayfasından takip edebilir ve mobil yarış oyunlarının geleceğine tanıklık edebilirsiniz!