Ana Sayfa Espor Alienware, Riot Games Partnerliği ile League of Legends Arenası’nda!

Alienware, Riot Games Partnerliği ile League of Legends Arenası’nda!

1289
Alienware, Riot Games Partnerliği ile League of Legends Arenası’nda!
Alienware, Riot Games Partnerliği ile League of Legends Arenası’nda!

Alienware, Riot Games Partnerliği ile League of Legends Arenası’nda! Riot Games, League of Legends Şampiyona Serisi (LCS) ve League of Legends Avrupa Şampiyona Serisi (LEC) turnuvaları için Alienware partnerliğe imza attı.

League of Legends ve Alienware arasında imzalanan bu partnerlik anlaşmasıyla, Alienware’in hem liglerin hem de Mid-Season Invitational, North America vs Europe Rift Rivals, All-Star etkinliği ve League of Legends Dünya Şampiyonası için PC ve monitör partnerliğini resmi olarak onayladı.

Riot Games Espor Partner Başkanı Naz Aletaha, anlaşmayı şu ifadelerle ele aldı: “Alienware’in ürün performansı, işlev ve tasarımlarına odaklanarak oyun ve espor deneyimini en iyi şekilde yükseltme ve geliştirme konusundaki tereddütsüz taahhüdü daima bizi etkilemiştir.

Resmi PC ve monitör ortaklarımız olan Dell ve Alienware’in donanım – teknoloji hizmetleri konusunda geniş uzmanlığı, espor deneyimini en üst kademelere getirmemize vesile olacak.”

Alienware, Riot Games Partnerliği ile League of Legends Arenası’nda!
Alienware, yukarıda belirttiğimiz turnuvaların her biri için Dell’in SupportAssist aracını kullanan Aurora R8 bilgisayarlar ve 240Hz monitörler tedarik edecek. Anlaşma, sonraki aylar ve yıllar boyunca aktivasyonlar, VIP oturma düzenleri ve hayran kitlelerinin merakla beklediği “diğer heyecan verici sürprizlerle” devam edecek.

Alienware Pazarlama ve Espor Direktörü Bryan de Zayas ise şunları söyledi: “hem Alienware hem de Riot Games, espor için amaca yönelik inovasyonlara benzer hedeflerle yaklaştı. Her iki tarafın da espor topluluğuna hizmet veren teknolojik atılımları ve gelişmeleri bu ortaklığın en büyük desteklerinden biri oldu. Espor sahnesi için gelecek planlarımızdan bahsetmek için sabırsızlanıyoruz diyebilirim.”

Alienware, daha deneyimli, ciddi oyunculara odaklı ürünleriyle espor endüstrisine olan heves ve bağlılığını zamanla kanıtladı. Alienware’in Riot Games partnerliğiyle sektöre dahil olmak için seçtiği etkinlik ve turnuvalar, markanın görülebilirliğini ve zamanla daha yüksek konumlara gelmesi için seçtiği en kapsamlı turnuvalar oldu.

Dahası ve gelişmeler için takipte kalın!