Ana Sayfa Türkiye'den Haberler Zula Yeni İki Ülkede Daha Yayınlanacak!

Zula Yeni İki Ülkede Daha Yayınlanacak!

1975
Zula Yeni İki Ülkede Daha Yayınlanacak!

Zula Yeni İki Ülkede Daha Yayınlanacak! – Hubogi Tamamen Türk yapımı olan Zula, 100’ün üzerinde ülkede yayınlanmış durumda. InGame Group yaptığı görüşmeler sonucunda şimdi de Çin ve Hindistan’da da yayınlanacak. Tencent ile yapılan görüşmeler sonucunda Zula’nın Uzakdoğu’da da yayınlanacağı belirtildi.

15 milyonun üzerinde oyuncu sayısına sahip olan Zula Güney Amerika deneyimlerinden faydalanarak Uzakdoğu’da oyun severlerin beğenisine sunulacak. InGame Group’un bu yıl ki yatırım hedeflerini 8 milyon TL olarak belirlediklerini ve İstanbul’da iki yeni e-spor merkezi açacakları da açıklamada yer aldı. Ayrıca 8 milyon TL’lik yatırımın 4 milyon TL’sini yerel ve uluslararası turnuvalara pay ettiklerini ve turnuvalardaki ödül havuzlarını daha da büyütmek istediklerini belirttiler.

Dağıtım ağına yeni eklenecek ülkelerden Hindistan’da dağıtım şirketi ile ortak bir şirket kurulacağı, Çin’de ise Tencent’in oyun ağına girecek. Böylelikle dünyanın en büyük 5 şirketi arasında yer alan Tencent ile InGame Group bir anlaşma sağlamış olacak.

Zula Yeni İki Ülkede Daha Yayınlanacak! Espor alanında da ciddi büyüme hedefleri belirleyen InGame Group, kurucu ortaklarından Tuncay Büyükoğlu’nun “Türkiye’de espor popülerliği ve aktivitesi hızla artıyor. 5 sene sonra günün çocukları Arda Turan’ı değil, e-sporcuları tanıyacak ve onları örnek alacak.” sözleri ile e-spor’a şirketin ne kadar önem verdiği gözüküyor. Ayrıca InGame Group’un Ar-Ge çalışmaları da yürüttüğü ayrıntılar arasında yer alıyor. İnşaatı başlayan ilk e-spor merkezinin Beyoğlu’nda Kasım ayında açılması hedefleniyor.