Yeni Nintendo Switch Oyunları Yolda!

  853
  Yeni Nintendo Switch Oyunları Yolda!
  Yeni Nintendo Switch Oyunları Yolda!

  Nintendo Switch kütüphanesi giderek genişlemeye devam ediyor. Piyasaya sürülmüş çok beğenilmiş oyunlardan henüz geliştirilmekte olan oyunlara kadar pek çok oyunun Switch için çıkacağının haberlerini almaya devam ediyoruz. The Witcher 3: Wild Hunt gibi AAA oyunların da bulunduğu platforma mobil oyunlar da dahil oluyor.

  Switch için duyurulan 4 adet yeni oyun mevcut. Bu oyunlar; Sky: Children of the Light, Eldest Souls, Blue Fire ve Ghost of a Tale.

  Eldest Souls

  Eldest Souls, Fallen Flag Studio tarafından geliştirilmekte olan bir oyun. Oyun bu yıl içinde çıkış yapacak. Şu anda Steam üzerinde oyunun 9 saatlik demo versiyonunu oynamanız mümkün.

  Oyun Souls-like türünde. Bu da sizi zorlamak için çeşitli zorluklarla donatılmış bir oyun olacağı anlamına geliyor.

  “Başlangıçta tanrılar vardı. Kale Tapınaklarına hapsedilip unutulmaya terk edilmiş bu tanrılar intikam almak için dünyadan yaşamın özünü çekip aldılar. Yalnız bir şövalye, bu tanrıları öldürüp dünyanın ve yaşamın dengesini yeniden tesis etmek için tehlikeli bir mücadeleye atılıyor. Tek bir savaşçı. Tek bir kılıç.”

  Blue Fire

  Blue Fire, Robi Studios tarafından geliştirilen ve yayın haklarını Graffiti Games’in elinde bulundurduğu bir oyun. Oyun bir süreliğine yalnızca Nintendo Switch için yayınlanacak.  3D Platform tarzında olan oyunun karanlık ve gizemli dünyası sizi içine çekebilir. Çeşitli tehlikelerin bulunduğu birçok mekan sizi bekliyor. Size kurulan tuzaklar, tehlikeli yaratıklar gibi atlatmanız gereken tehditler bulunuyor.

  Ghost of a Tale

  SeithCG tarafından geliştirilen oyun 2018 yılında çıkış yapmıştı. Oyun şu anda yalnızca Steam’de bulunuyor. Aksiyon macera türündeki oyun yüksek oranda olumlu yorumlar almış durumda.

  Oyun sizi Orta Çağ’a götürecek. Bir fare olarak oynadığınız oyunda hafızanızı kaybetmiş durumdasınız. Çevreden toplayacağınız ipuçları ile geçmişinizi keşfetmeye çalışıyorsunuz. Gizlilik unsurlarının da fazlasıyla bulunduğu oyunda birçok NPC ile iletişim kurabiliyorsunuz.

  Sky: Children of the Light

  nintendo-switch-icin-4-yeni-oyun-duyuruldu

  Kendine has çizimleriyle dikkat çeken Sky: Children of the Light bir mobil oyun. Şu anda iOS’da tamamen, Android’de ise kısıtlı bölgelerde erişilebilen oyun ilerleyen dönemlerde Nintendo Switch’te de oynanabilir olacak.

  PlayStation 3’ün en beğenilen yapımlarından birisi olan Journey’in arkasındaki geliştirici şirket Thatgamecompany tarafından Sky: Children of the Light, 2019’da çıkış yapmıştı. Rahatlatıcı oynanışıyla birlikte ailenizle oynamanıza da imkan sağlanıyor.