Xbox Live Gold Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

  312
  Xbox Live Gold Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!
  Xbox Live Gold Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!
  Xbox Live Gold Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı! Xbox platformları için Live Gold üyelerine Ağustos 2020 döneminde bedava olarak verilecek oyunlar açıklandı. Her ay olduğu gibi Ağustos ayında da 4 oyun hediye edilecek. Microsoft’un Xbox Live Gold üyelerine her ay bedava olarak oyunlar sunduğu Games with Gold sistemiyle hediye edilecek yeni oyunlar belli oldu. Ağustos 2020 döneminde bedava olarak sunulacak olan oyunların listesi paylaşıldı. Xbox Live Gold Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları; Portal Knights, Override: Mech City Brawl, MX Unleashed, Red Faction II.

  Xbox Live Gold Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları

  • Portal Knights ($19.99): 1 Ağustos – 31 Ağustos / Xbox One
  • Override: Mech City Brawl ($29.99): 16 Ağustos – 15 Eylül / Xbox One
  • MX Unleashed ($14.99): 1 Ağustos – 15 Ağustos / Xbox 360 ve Xbox One (Geriye uyumluluk ile Xbox One’da da oynanabilir)
  • Red Faction II ($14.99): 16 Ağustos – 31 Ağustos / Xbox 360 ve Xbox One (Geriye uyumluluk ile Xbox One’da da oynanabilir)

  Portal Knights

  xbox-live-gold-agustos-ayi-ucretsiz-oyunlari-aciklandiKarakterinin seviyesini yükseltmek, epik silahlar üretmek, düşmanları gerçek zamanlı fethetmek ve neredeyse her şeyi inşa etmek için bu işbirliğine dayalı, 3D sandbox aksiyon RPG’ye katıl! Kahramanını güçlendir. Muhteşem bir Geçit Şövalyesi ol!

  Rastgele oluşturulan onlarca adayı keşfet! Neredeyse her şeyi inşa edebilirsin! Çatlak yüzünden parçalanmış ve Boş Kral’ın dehşet saçtığı bir dünyada, tek umut arkadaşların ve sensin!

  • Savaşçı, korucu ve büyücü de dahil RPG karakter sınıfları.
  • Taktik aksiyon dövüşü.
  • Efsanevi patron savaşları.
  • Rastgele oluşturulmuş 3D sandbox dünyalar arasında seyahat et.
  • Topraklarda yaşayan renkli sakinlerle tanışın, görevlerini tamamlayın ve onları evinizde göreve alın.
  • Kendi adanı inşa et! Yaratıcı Modda hızlı ve kolay bir şekilde İNANILMAZ yapılar oluştur!
  • Düzinelerce malzeme ve mobilya ile evini inşa et.
  • 4 kişilik işbirliğine dayalı çok oyunculu ve 2 oyunculu bölünmüş ekranlı oyunlarda arkadaşlarına katıl.

  Override: Mech City Brawl

  xbox-live-gold-agustos-ayi-ucretsiz-oyunlari-aciklandiCesaret yoksa zafer de yok! Fantastik şehirlerde devasa robotlarla 3D robot dövüşçüye karşı savaşın! Yerel ve çevrimiçi Versus modu, her oyuncunun bir robot parçasını kontrol ettiği 4 oyunculu İş birliği ve tek oyunculu harekatta farklı robotlarla destansı ve tahrip gücü yüksek mücadeleler sizi bekliyor.

  Her biri kendine özel oyun stili, özel hamleler ve son vuruşlara sahip, gökdelen büyüklüğündeki devasa robotları kontrol edin. Rakiplerinizi geçin ve karşınıza çıkan tüm şehirleri yerle bir edin. Aralarında Tokyo, Mısır, San Francisco ve Meksika’nın da bulunduğu gerçek şehir ve ülkeler model alınarak tasarlanan 3D arenaları yok edin. Her oyuncunun bir robot parçasından sorumlu olduğu dinamik iş birliğinde iki ila dört arkadaş bir araya gelerek diğer oyunculara meydan okuyun!

  MX Unleashed

  xbox-live-gold-agustos-ayi-ucretsiz-oyunlari-aciklandiİlk Xbox döneminden olan MX Unleashed inanılmaz bir şekilde bağımlılık yapan serbest stil bir motosiklet oyunudur. Devasa sandbox ortamlarına sahip olan bu motokros oyunu, aynı zamanda büyük bir off-road oyun alanıdır. Oyun, Rainbow Studios’un MX vs. ATV serisinin selefidir ve serinin ilk oyunu MX vs. ATV Unleashed olarak adlandırılmıştır.

  Red Faction II

  Dünya yirmi ikinci yüzyılda… Mars’taki isyanın üzerinden beş yıl geçti. Milletler Topluluğu halkı son 15 yıldır yozlaşmış diktatör Sopot’un baskısı altında yaşıyor. Komşu Birleşik Cumhuriyet ile hiç bitmeyen birleşme çabaları, ülkeyi gereksiz yere kana ve yoksulluğa boğdu.

  Xbox Live Gold Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları konulu haberimizin sonuna geldik. Peki siz en çok hangisini beğendiniz?