Ana Sayfa Global Haberler Xbox Başkan Yardımcısı Blizzard’a Katıldı!

Xbox Başkan Yardımcısı Blizzard’a Katıldı!

935
Xbox Başkan Yardımcısı Blizzard’a Katıldı!
Xbox Başkan Yardımcısı Blizzard’a Katıldı!

Xbox Başkan Yardımcısı Blizzard’a Katıldı! Xbox’ın geçtiğimiz dönemde başkanlık görevinde yer alan Mike Ybarra sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada Blizzard ile çalışmaya başladığını duyurdu.

Yaklaşık 20 yıldır Microsoft bünyesinde çalışma hayatını sürdüren Ybarra BlizzCon’un tamamlanmasının ardından 4 Kasım’da Blizzard kariyerine başladı. Bu yılki BlizzCon’a oldukça özenli hazırlanan Blizzard’ın geçtiğimiz yılki tepkileri alması durumunda Ybarra’yı zor günler bekleyecek gibi gözüküyor.

Ybarra’nın göreve başlamasından itibaren idari başkan yardımcılığı ve genel müdürlük görevlerini üstlendi. 2000 yılında Microsoft’a katılan ve 2009 yılında Xbox Live genel müdürlüğü görevine geçiş yapan Ybarra, 2017 yılında başkan yardımcılığına terfi etmişti.

Xbox Başkan Yardımcısı Blizzard’a Katıldı! Mike Morhaime gibi pek çok isim ile Blizzard geçtiğimiz dönemde idari ayrılıklar yaşamıştı. Bunun üzerine yeni gelen ekibin şirkete nasıl bir etki yaratacağını ilerleyen dönemlerde göreceğiz.