Ana Sayfa Global Haberler Wushu Studios Yeni Projesi Belli Oldu

Wushu Studios Yeni Projesi Belli Oldu

1206
Wushu Studios Yeni Projesi Belli Oldu
Wushu Studios Yeni Projesi Belli Oldu

Wushu Studios Yeni Projesi Belli Oldu! – Hubogi Evolution Studios çalışanlarının kurduğu Wushu Studios ilk projesinin detayları belli oldu. Unreal Engine 4 ile bilim-kurgu kategorisinde bir oyun yapacaklarını geçtiğimiz yılın sonlarında belli olmuştu. Geçtiğimiz günlerde ise oyun hakkında detaylar belli olmaya başladı.

Geliştirme sürecinde olan çalışma için yayıncı arayışına da giren şirket yakın zamanda oyunun ayrıntıları hakkında resmi açıklama yapmasıda bekleniyor. Hikaye anlatımlı bir deneyim sunması hedeflenen oyunda Wushu iddialı bir görsellik sunmayı hedefliyor. Driveclub ile oyun severlere sundukları kusursuz grafilklerden sonra bu iddia bekleyişi daha da heyecanlandırdı denilebilir.

Oyunun çıkış tarihi ile ilgili ve hangi platformlar üzerinde yer alacağı ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmış değil. Ancak fuar mevsiminin gelmesiyle birlikte Wushu Studios’un elini çabuk tutacağı ve oyun hakkında bilgileri yakın zamanda yapacağı tahmin ediliyor. Planlara göre yıl sonuna doğru oyunun oyun severlere sunulması hedefleniyor.