Ana Sayfa Global Haberler World of Warships Yeni Bir Güncelleme ile Yeni Yıla Yelken Açıyor

World of Warships Yeni Bir Güncelleme ile Yeni Yıla Yelken Açıyor

911
World of Warships Yeni Bir Güncelleme ile Yeni Yıla Yelken Açıyor
World of Warships Yeni Bir Güncelleme ile Yeni Yıla Yelken Açıyor

World of Warships Yeni Bir Güncelleme ile Yeni Yıla Yelken Açıyor! Wargaming, tüm oyuncularına yeni yıla özel hediyeler veriyor. World of Warships’de yeni yıl, Noel Baba’nın Hediye Konteynerleri ile kutlanıyor. Yeni yıl coşkusuyla birlikte tüm oyuncular kendi gemisini inşa edebilecek! Bununla birlikte 24 saat sürecek olan Save the Children bağış yayınını yeni yıl kutlamaları ile taçlandıracak.

Wargaming ekibi, World of Warships’de yelken açan tüm oyuncularına yeni yıla özel hediyeler veriyor. Oyuncular yıl sonu keyfini sürerken artık kendi gemilerini inşa ederek yelken açabilecek. Yeni yıla özel oyunculara sağlanan bu özellik birçok yeniliği de beraberinde getiriyor.

“Noel Baba’nın Hediye Konteynerleri” ile kişiye özel gemiler inşa edilebilecek

Yıl sonu kutlamaları oyuna gelen yeni bir güncellemeyle başlıyor. Oyunculara verilecek “Noel Baba’nın Hediye Konteyneri” özel gemiler içeriyor. Aynı zamanda oyuncuların kendi gemilerini inşa etme yetkisini veren konteyner başka özel hediyeler de bünyesinde barındırıyor. 0.8.11 güncellemesiyle erken gelecek bu özellikler, yıl sonunun gelmesiyle yeni yıla hazırlanılmasını da daha keyifli bir hale getirecek. Bu konteynerleri kazanmak için oyuncuların güncelleme geldikten sonra oyuna giriş yapması gerekiyor. Oyuncular, oyun içi aktiviteler, gemi inşaları ve Armory’deki direktiflerle konteynerlerin tadı çıkaracak. Her oyuncu dört tane “Noel Baba Hediye Konteyneri”ne sahip olabilecek.

0.8.11 güncellemesinin en büyük özelliği, oyuncuların kendi gemilerini tasarlayabilmeleri olacak! Aşama X Büyük Kruvazör, Puerto Rico Tersanesi’nde tamamlanmayı bekleyecek. Gelen güncellemeyle birlikte, oyuncular günlük görevleri ve etkinlik direktiflerini yerine getirecek. Bununla birlikte gönderilerle elde edilebilen Shipbuilding Token’ı harcayan oyuncular, gemilerini omurga döşemesinden diğer ekipmanlarının kurulumuna kadar kendileri inşa edebilecek.

Tüm bu hediyelerin finali ise Puerto Rico’nun kendisiyle olacak. Direktifleri tamamlayan oyuncular özel gemi Aşama VII Kruvazör Gorizia’ya sahip olacak. Güncellemeye dahil olan 20 toplanabilir yeni element sayesinde de oyuna yeni Shipbuilding Collection dahil olacak. Tamamlanan her alt koleksiyon 1 günlük Premium Hesap ödülü verecek.

Yeni yıl, Save the Children yayın bağışı ile daha anlamlı!

Wargaming ekibi, oyuncular için hazırladığı birçok özel etkinlik ve ödülün yanı sıra bağış yayını düzenleyecek. World of Warships dünyasından toplanan bağışlar ihtiyaç sahibi çocuklara umut ışığı olacak. Wargaming ekibi, bu bağışların toplanabilmesi için Save the Children yayınını organize edecek. 19 Aralık 2019 tarihinde tüm dünyada aynı zamanda başlayacak yayın 24 saat sürecek. Oyuncular da mağazadan özel gemiler, nadir kamuflar gibi eşyalar alarak bağışa destek olabilecek. Dünyanın dört bir yanından toplanan bağışların 25 bin dolar olması bekleniyor.

World of Warships Yeni Bir Güncelleme ile Yeni Yıla Yelken Açıyor! Tüm bunlara ek olarak, yıl sonuna doğru gelen bu güncelleme oyuna birçok yenilik getirecek. World of Warships’in 0.8.11 güncellemesi ile oyunda Trident ve Neighbors haritalarının yanı sıra, Hamburg ve Marseille Ports haritaları da güncellenecek. Daha fazla bilgi için worldofwarships.eu resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve üye olarak ücretsiz oynayabilirsiniz.