Ana sayfa Global Haberler Warface, Kuzey Amerika ve Avrupa İçin Yeni Yayıncı Buldu

Warface, Kuzey Amerika ve Avrupa İçin Yeni Yayıncı Buldu

Crytek, 3D oyun geliştirme platformu CRYENGINE ile oluşturduğu, TPS ve FPS özellikleri ile ön plana çıkan Warface'in Kuzey Amerika ve Avrupa yayın haklarını sattı.

1632

Crytek, 3D oyun geliştirme platformu CRYENGINE ile oluşturduğu, TPS ve FPS özellikleri ile ön plana çıkan Warface’in Kuzey Amerika ve Avrupa yayın haklarını sattı.

Amsterdam, San Jose ofisleri ile Kuzey Amerika ve Avrupa’ya odaklanan küresel bir çevrimiçi hizmet platformu olan ve birçok ödüllü çevrimiçi oyunun yayıncılığını yapan Rus menşeili My.com, Crytek’in gözdesi Warface’in yayın haklarını alarak, portföyünü biraz daha genişletmiş gibi gözüküyor.

Crytek tarafından yapılan açıklamada Warface, Kuzey Amerika ve Avrupa’da Şubat 2017 itibari ile My.com tarafından yayınlamaya başlayacak. Bu yeni ortaklık ile daha fazla içerik ve güncellemelerin geleceği, oyuncular için benzersiz fırsatların ortaya çıkacağı belirtildi.

Daha önce Avrupa ve Kuzey Amerika için çeşitli etkinlikler planlanmıştı. Crytek ve My.com, oyuncuların hesaplarında herhangi bir kayıp yaşamamaları için çalışmalarını da sürdürüyor. Çok yakında oyuncuların dikkat etmesi gereken detaylı talimatlar, forumlardan ve resmi iletişim kanallarından oyunculara iletilecek.

Crytek’in kurucu ve yöneticisi olan Faruk Yerli ise bu ortaklık için şu ifadelere yer verdi: “Crytek olarak, Warface’in Kuzey Amerika ve Avrupa’daki yayın haklarının My.com’a geçmesi konusunda oldukça heyecanlıyız. My.com ile birlikte Warface’in önemli ölçüde büyümesini umut ediyoruz.” dedi.

Crytek ve My.com ekipleri, Kuzey Amerika ve Avrupa’daki oyuncularının herhangi bir kayıp yaşamadan geçişlerini sağlamak için destek vermeye hazır olduklarını iletti. Oyuncular geçiş döneminde yaşayabilecekleri problemleri çözmek ve yardımcı almak için buraya tıklayabilirler.