Ana sayfa Global Haberler Valorant’a Gelecek Türk Ajan Belli Oldu mu?

Valorant’a Gelecek Türk Ajan Belli Oldu mu?

118
Valorant'a Gelecek Türk Ajan Belli Oldu mu?

Valorant Türk oyuncuları heyecanlandıran Türk ajan haberi bir süredir konuşulurken oyun severlerin merakı artmaya devam ediyor. Valorant Türk ajanı belli oldu mu? Valorant Türk ajanı özellikleri neler olacak? Bu soruların cevabı hakkında tüm detaylar yazımızda.

Valorant Türk ajanı henüz netlik kazanmamış olsa da oyun geliştiricilerin üzerinde çalıştıkları herkes tarafından biliniyor. Valorant resmi hesaplarda paylaşılan bazı ipuçları Türk Valorant oyuncularını heyecanlandırdı. Resmi hesaplardan yapılan paylaşımlardaki Türk lokumu ve Türk kahvesi detayları bulunan görseller, yeni güncellemelerin geleceğinin sinyali oldu.

Valorant'a Gelecek Türk Ajan Belli Oldu mu?

Valorant Türk ajan özellikleri neler olacak? Türk ajanın ismi ne?

Maalesef henüz bu soruların bir cevabı henüz bilinmiyor. Konuşulanlara baktığımızda yeni ajanın Zehra adında olabileceği tahmin ediliyor. Valorant oyununun karakter yapımcısı olan John Goscickis’in ‘Ajanların Durumu – Mart 2022’ yazısında oyuna dahil edilecek yeni ajan hakkında birkaç ipucu dikkatleri çekti. Diğer ajanlara göre daha taktiksel döngüde bilgi edinme yeteneklerine odaklanan yeni bir ajan üzerinde çalışmalarda bulunduklarını söyleyen John Goscickis, ajan geliştirme sürecinin ortalama 12 – 15 ay sürebildiğini belirtmişti.

Valorant karakter yapımcısı Goscickis, yeni ajanın düşmanlarla mücadelesinin diğer ajanlara göre daha heyecanlı ve farklı olacağını yazısında açıkça dile getirirken ajan için tamamen yeni bir tema üzerinde çalıştıklarını da belirtti. Ayrıca ajanla alakalı şu an için daha fazla bilgi ve ayrıntı veremeyeceğini de paylaşan karakter yapımcısı, “Herkesin bir korkusu var” cümlesi ile de yeni Türk ajanı hakkında merakları iyice arttırdı.

Yazısını yayınlarken tercih edilen görseldeki ipuçları ve açıklamalardan herhangi bir net bilgiye ulaşılamasa da Türk ajanın yayınlanması için bir süre daha bekleyeceğimiz görünüyor.

Siz yeni Türk ajan hakkında neler düşünüyorsunuz? Valorant haberleri ve çok daha fazlası için takipte kalınız.