Ana Sayfa Global Haberler Ubisoft, Uplay App’in İsmini Değiştiriyor!

Ubisoft, Uplay App’in İsmini Değiştiriyor!

582
ubisoft-uplay-appin-ismini-degistiriyor

Ubisoft, Uplay App’in İsmini Değiştiriyor! Ubisoft Uplay ve Ubisoft Club’ı birleştirme kararı aldı. Geçtiğimiz aylarda Electronic Arts’ın Origin isminden vazgeçerek uygulamayı EA Desktop App olarak değiştirmişti. Şimdide bir diğer oyun devi Ubisoft benzer bir hamle ile gündeme geldi.

Orgigin Access ve EA Access abonelikleri EA Play ismi altında birleşince Origin ismi tarih olmaya yüz tutmuştu. Yapılan son hamle ile Electronic Arts tek bir çatı altında markayı yeniden oyunsevelerle buluşturdu. Benzer bir adım da geçtiğimiz günlerde Ubisoft’tan geldi. Yeni neslin kapıda olmasından istifade yeniliğe gitmeye karar veren şirket Uplay App ile Ubisoft Club servisi tek bir potada birleştirerek Ubisoft Connect ismini oyunseverlere sunacak.

Ubisoft yeni sistem ile birlikte Uplay ve Ubisoft Club’ın güçlü yanlarının birleşeceğini belirtti. Ubisoft Connect ile her iki sistemin zayıf yanlarından kurtulacaklarını ve bu iki servisin evrim geçirmiş halinin yeni dönemde olacağını ekledi. Ayrıca oyunda çapraz platform özelliği de sunulacak. Assassin’s Creed Valhalla, Immortals Fenyx Rising ve Riders Republic gibi yeni çıkacak olan oyunlar platformlar arası ilerleme özellikleri de bu sistemin yeniliklerinden biri olacak. Ubisoft Connect resmi tanıtım videosuna aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=-1CrGJRFuys&feature=emb_title

Ubisoft, Uplay App’in İsmini Değiştiriyor! Ubisoft’un bu yeniliği ile tüm platformlardaki oyuncular ve Ubisoft servisleri bir araya gelmiş olacak. Ubisoft yeni uygulaması Ubisoft Connect 29 Ekim tarihinde Watch Dogs Legion çıkışı ile birlikte hayata geçecek. Ubisoft ve çok daha fazlası için Hubogi sayfasını takipte kalın.