Ana Sayfa Global Haberler Ubisoft Türkiye Resmi Sosyal Medya Hesaplarını Açtı!

Ubisoft Türkiye Resmi Sosyal Medya Hesaplarını Açtı!

829
ubisoft-turkiye-resmi-sosyal-medya-hesaplari-acti

Ubisoft Türkiye Resmi Sosyal Medya Hesaplarını Açtı! Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Ubisoft, geçtiğimiz günlerde ülkemizde resmi sosyal medya hesapları oluşturdu. Yeni sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerine hoş geldin mesajı veren şirket bu hesaplar üzerinden Türkçe olarak fragman ve duyurular yapacağını açıkladı.

Assassin’s Creed, Far Cry, Watch Dogs gibi pek çok oyun serisinin üreticisi olan Ubisoft, sosyal medyayı dünya genelinde oldukça aktif kullanan firmalar arasında yer alıyor. Dünya genelinde birçok ülkede hizmet veren şirket bu ülkeler arasında bir yenisini daha ekleyerek artık ülkemizde aktif olarak yer alacak.

Ubisoft sosyal medya hesaplarını aktif ettikten sonra yapmış olduğu ilk paylaşımda Türkçe olarak “Ubisoft Türkiye resmi sayfasına hoş geldiniz!” şeklinde bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşımın görselinde tüm oyunlarını bir arada kullanan Ubisoft sayfa üzerinden fragman ve duyuruları Türkçe yaparak daha fazla kişiye ulaşmak istiyor.

Birçok popüler oyunun arkasında bulunan Ubisoft ülkemize özel içerikler ile artık paylaşımlarda bulunacak. Bu durum oyun severleri de heyecanlandırdı. Oyunlarda en büyük sorunlardan biri olan Türkçe dil desteğinin yayın olmaması bu hamlenin ardından Ubisoft’ta ortadan kalkacak mı merak ediliyor.

Ubisoft resmi sosyal medya hesapları üzerinden hoş geldin mesajı dışında herhangi bir paylaşımda bulunmadı. Önümüzdeki dönemlerde oyunlar hakkında bilgilerin ve ülkemize özel içeriklerin bu sayfalar üzerinden paylaşılması bekleniyor.