Ana Sayfa Global Haberler The Last of Us İkinci Sezonu Çekimlere Başlayacak

The Last of Us İkinci Sezonu Çekimlere Başlayacak

53

The Last of Us ikinci sezonu çekimlere 12 Şubat’ta başlayacak.

Bu ayın başlarında düzenlenen Night in the Writers Room panelinde, showrunner ve dizinin ortak yaratıcısı Craig Mazin, The Last of Us dizisinin ikinci sezonu prodüksiyonunun 12 Şubat’ta başlayacağını doğruladı.

Craig Mazin, daha önce çekimlerin Ocak ayında başlamasının beklendiği ancak Pedro Pascal’ın yoğun programı nedeniyle bu tarihin biraz kaydırılmak zorunda kalındığı bildirilmişti.

Mazin, Entertainment Weekly’ye verdiği röportajda 2. sezonun The Last Of Us Part 2’den “farklı olacağını” söyledi:

“Tıpkı bu sezonun ilk oyundan farklı olduğu gibi. Bazen radikal bir şekilde farklı olacak, bazen de neredeyse hiç farklı olmayacak. Ama farklı olacak ve kendine özgü bir şey olacak. Tam olarak oyundaki gibi olmayacak.”

Dizi yayınlandığında, The Last of Us Part 2’deki olayların tamamını kapsamayacak. Bunun yerine, oyunun anlatısının birden fazla sezona yayılacağı, dizinin sorumlusu Craig Mazin tarafından bu yılın başlarında da doğrulandı.

Ayrıca The Last of Us Part 2 Remastered önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek.

The Last of Us ile ilgili bir başka haber de Bölüm 2’nin PS5 için yeniden düzenlenmiş versiyonunun önümüzdeki yıl piyasaya sürüleceği yönünde. Bu yeni sürüm, Naughty Dog’dan Neil Druckmann’ın gösteride ortaya çıkabileceğini söylediği Lost Levels’ı da içerecek.

Oyunun bu güçlendirilmiş versiyonu ayrıca yeni roguelike hayatta kalma modu No Return ile birlikte gelecek. Bu haftanın başlarında Naughty Dog, The Last of Us Part 2 Remastered’ın No Return modunda oynayabileceğimiz karakterleri açıklamış ve bu karakterler arasında Joel, Lev, Manny ve daha fazlası yer almıştı.

Oyun için uyarlanan dizinin yeni sezonu ve Part 2 Remastered için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi merakla bekliyoruz.