Ana sayfa Türkiye'den Haberler TaleWorlds’den Yeni Oyun Projesi İçin İş Alımı!

TaleWorlds’den Yeni Oyun Projesi İçin İş Alımı!

271
taleworldsden-yeni-oyun-projesi-icin-is-alimi

TaleWorlds’den Yeni Oyun Projesi İçin İş Alımı! TaleWorlds Entertainment, Mount & Blade II: Bannerlord’un geliştirilmesi sürecinde çalışmalara devam ederken yeni bir proje içinde ekibi genişletmeye hazırlanıyor. Stüdyo geçtiğimiz gün resmi web sitesi üzerinden açtığı iş başvuru sayfasında yeni programcılar alacağını duyurdu.

TaleWorlds iş başvurusu detaylarında ise başvuru yapacak olan kişilerin güçlü programcılık tecrübelerinin olması gerektiğinin altını çizmiş. Aranan diğer özellikler arasında ise başvuru yapan kişilerin iyi bir ekip arkadaşı olması ve akıcı bir İngilizceye sahip olmaları isteniyor. TaleWorlds resmi web sitesi üzerinden yayınlanan başvuru formuna aşağıda yer alan linkten erişim sağlayabilirsiniz.

https://www.taleworlds.com/en/Career/Jobs/21

TaleWorlds’un açmış olduğu bu ilanda oyun hakkında bir bilgiye yer vermiş değil. İlerleyen günlerde konu hakkında açıklama yapması bekleniyor. TaleWorlds’un açmış olduğu bu ilan gayri resmi olarak da olsa yeni bir oyun üzerine çalıştığını gösteriyor. Mount & Blade II: Bannerlord’un geliştirilme süreci devam ederken yeni bir oyun için kolları sıvamış olması da oyun severler üzerinde merakı arttırıyor.

TaleWorlds’den Yeni Oyun Projesi İçin İş Alımı! Resmi web sitesi üzerinden açılan ilan ile programcılardan istenen özellikleri açıklayan TaleWorlds’un gizemli oyun projesinin ne olacağını ilerleyen dönemde göreceğiz. Oyunun hangi türde olacağı ne zaman yayınlanacağı gibi konuların yıl sonuna kadar stüdyo tarafından resmi olarak açıklanması bekleniyor. Öte yandan Mount & Blade II: Bannerlord hakkında da stüdyonun açıklamalarda bulunması bekleniyor.