Ana sayfa Global Haberler Take-Two ve HyperX’den İş Birliği

Take-Two ve HyperX’den İş Birliği

149
Take Two ve HyperXden İş Birliği
Take Two ve HyperXden İş Birliği

Take Two ve HyperXden İş Birliği! – Hubogi NBA ve Take-Two Interactive Software Inc tarafından oluşturulan profesyonel e-spor ligi olan NBA 2K League geçtiğimiz günlerde start almıştı. Turnuva boyunca şirket HyperX markası ile iş birliği anlaşması yaptığını açıkladı.

Anlaşma sonucunda NBA 2K League sezon boyunca haftalık maçlarda,  playoff’larda ve finallerde HyperX oyuncu kulaklıkları kullanılacak. Kulaklıklar oyuncular ve stüdyo sunucuları tarafından tüm sezon boyunca kullanılacak. Ayrıca HyperX markası NBA 2K League Studio’da da geniş bir şekilde yer alacak.

HyperX Genel Müdürü Mark Leathem yapmış olduğu açıklamada “NBA 2K League e-spor ve sporu bir araya getiren güzel bir etkinlik. Bizde bu etkinlikte oyuncuların her detayı duymaları için güzel bir anlaşma sağladık.” Dedi. NBA 2K League Yönetici Direktörü Brendan Donohue ise “NBA 2K League oyuncularının en iyi ekipmanlara sahip olmasını istiyoruz. Bu konuda da en iyi markalardan olan HyperX ile anlaşmak bizim için büyük önem taşıyor.” Şeklinde açıklamalarda bulundu.

HyperX ayrıca NBA 2K League’de birçok takıma sponsorlukta yapıyor. Anlaşma tüm sezon boyunca geçerli olacak ve tüm müsabakalarda HyperX markası NBA 2K League de oyuncular ile birlikte olacak.