Ana sayfa Global Haberler Take-Two, E3 2021’de olacak!

Take-Two, E3 2021’de olacak!

86
take-two-e3-2021de-olacak

Take-Two, E3 2021’de olacak! E3 201 tüm hızıyla devam ediyor. Oyun tutkunları her akşam birbirinden farklı yapımlar ile karşılaşıyor. Bu sefer haberler GTA 6’dan…

E3 2021 etkinliği bütün hızıyla devam ediyor ve oyunculara her akşam birbirinden farklı ilgi çekici yapımlar sunuluyor. Organizasyonun dünkü oturumunda Rockstar Games’in ana şirketi olan Take-Two Interactive’i ağırlamıştı.

Take-Two ekibi E3 2021’e katılacağını doğruladı. Hal böyle olunca da ister istemez gözler GTA 6’ya çevriliyor. 2013 yılında çıkmış olan GTA V’ten sonra hakkında herhangi bir somut açıklama yapılmamıştı. Gündeme gelen bu gelişme ile birlikte takipçileri heyecanlandırıyor.

take-two-e3-2021de-olacak-2

GTA 6 Hayranlarına Üzücü Haber

E3 programının bir parçası olan Take-Two Interactive, dün akşam Türkiye saati ile 20:15’te izleyicileriyle buluşmuştu. Ancak panele ev sahipliği yapan şirket, ne yazık ki burada yakında gelecek olan oyunlara pek fazla yer vermeyecek. Bunun yerine Interactive Media & Games yetkilisi Jim Huntley’in de içinde bulunduğu “Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık” üzerine etkileşimli bir konuşma gerçekleştirdiler.

Her ne kadar en önde gelen markalardan birinin yöneticisi tarafından organize edilmiş panelde GTA 6 ile tanışmak istesek de şimdilik rafa kaldırılmış gibi görünüyor. Hayranlarının GTA 6’nın yanında uğrayacakları bir diğer hayal kırıklığı ise GTA 5’in PlayStation ve Xbox Series X/S sürümleri ile tanışmayacak olmaları. Dün akşam bu konuyla alakalı herhangi bir açıklama yapılmadı. Take Two ve çok daha fazlası için Hubogi sayfasını takipte kalın.