Ana sayfa Global Haberler Super Evil Megacorp, Razer ile Ortaklık Kuruyor

Super Evil Megacorp, Razer ile Ortaklık Kuruyor

890
Super Evil Megacorp, Razer ile Ortaklık Kuruyor
Super Evil Megacorp, Razer ile Ortaklık Kuruyor

Vainglory oyununun geliştiricisi Super Evil Megacorp, mobil eSpor’u geliştirmek için teknoloji ve oyun donanım şirketi Razer ile stratejik ortaklık anlaşması imzaladı.

Ortaklığın genel kapsamı Vainglory oyununun çeşitli eSpor etkinliklerine ve turnuvalarına sponsorluğu şeklinde olacak. Anlaşma Razer’in New York’taki Microsoft Store’da bir etkinliğe sponsor olarak ve 2017 Vainglory Dünya Şampiyonası’nın ana sponsorluğu ile başlayacak. Bu turnuva 14 – 17 Aralık tarihlerinde Singapur’daki Kallang Tiyatrosunda düzenlenecek.

Şirketler geçtiğimiz günlerde düzenlenen DreamHack Kış 2017 ‘deki Razer standında Razer Phone’nin piyasaya sürülmesinde bir araya gelmişlerdi. Vainglory oyunu DreamHack Kış 2017 kapsamında Razer kabinlerinde yer almıştı.

Super Evil Megacorp CEO’su Kristian Segerstrale, “Super Evil Megacorp ve Razer aynı inancı paylaşıyor, oyuncuların oynadığı cihaz ne olursa olsun oyuncular oyun ve teknolojinin sunduğu en iyi deneyimi hak ediyor” dedi. Ayrıca Segerstrale, “En iyi oyun deneyimini cihazlarda mümkün kılmak ve daha da ileriye götürmek için Razer ile en doğru zamanda ortaklık kurmaktan dolayı mutluluk ve onur duyuyoruz” şeklinde sözlerini tamamladı.