Ana Sayfa Global Haberler SteelSeries Yeni Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Oyun Farelerini Tanıttı

SteelSeries Yeni Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Oyun Farelerini Tanıttı

702
hubogi-steelseries-yeni-aerox-3-ve-aerox-3-wireless-oyun-farelerini-tanitti

Oyuncu farelerinin en yenisi Aerox 3 Wireless, TrueMove sensörü, IP54 suya dayanıklılık, 200 saat pil ömrü ve SteelSeries Quantum 2.0 Wiresless teknolojilerini 66 gramlık ultra hafif yapısıyla bir araya getiriyor.

steelseries-yeni-aerox-3-ve-aerox-3-wireless-oyun-farelerini-tanitti (4)

Oyun, espor ve konsol çevre birimlerinde dünya lideri olan SteelSeries, Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless ile ultra hafif oyun fareleri teknolojisinde yeni bir çağ başlatıyor. SteelSeries, hızlı ve üst seviye dayanıklı performans için sıfırdan tasarlanan ultra hafif formda dayanıklılığı ve üst düzey teknolojiyi bir araya getiriyor. Aerox 3’teki her öğe, sıfır kayıpla oyun sırasında en hızlı tepki sürelerini sağlamak için hassas bir şekilde tasarlandı.

SteelSeries CEO’su Ehtisham Rabbani, “Ekstra hafif oyun fareleri oyun fareleri sektöründe yeni bir çağ başlattı. Yalnızca SteelSeries hayranları için harika olmayacak, aynı zamanda her yerde PC oyuncularını memnun edecek iki fareyi duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Oyuncular ilk defa inanılmaz derecede hafif bir fareye sahip olmak için yapım kalitesinden veya performanstan ödün vermek zorunda kalmayacak.” dedi.

Aerox 3 Wireless

steelseries-yeni-aerox-3-ve-aerox-3-wireless-oyun-farelerini-tanitti (2)

SteelSeries Aerox 3 Wireless, en hızlı mouse hareketleri için mükemmel şekilde optimize edilmiş ultra hafif 66g tasarıma sahip kablosuz bir oyun faresidir. SteelSeries, yepyeni bir sensör olan ve özellikle kablosuz performans için tasarlanmış TrueMove Air için özel 1’e 1 izleme sensörü üzerinde yeniden PixArt ile ortaklık kurdu. Bu 18.000 CPI, 400IPS, 40G optik sensör, kablosuz bir oyun faresinin gerektirdiği hızı, tutarlılığı ve doğruluğu sağlıyor. Sensörün inanılmaz güç verimliliği sayesinde SteelSeries, rakiplerinden daha uzun süre dayanan ekstra küçük bir pil ekleyerek farenin ağırlığını azaltmayı başardı.

Aerox 3 Wireless, suya dayanıklılık, toz, kir, yağ ve daha fazlasından koruma sağlayan IP54 derecesi alan ilk oyuncu faresidir. SteelSeries’in AquaBarrier teknolojisi, görünüşte açıkta kalan iç devreleri neredeyse her tür çevresel zarardan korumak için tasarlanmıştır. Dayanıklılıkla ilgili endişelerin üstesinden gelmek için delikli bir dış tasarım kullanırken bu inanılmaz derecede önemli bir etken oluyor.

steelseries-yeni-aerox-3-ve-aerox-3-wireless-oyun-farelerini-tanitti (3)

Rival 3 Wireless gibi, Aerox 3 Wireless da aynı yeni Quantum 2.0 Wireless teknolojisini çift kablosuz bağlantı ile kullanıyor. Aerox 3 Wireless’ın cihazlara 2.4GHz kablosuz USB veya Bluetooth bağlantısı ile bağlanmasını sağlıyor. Bu teknoloji, SteelSeries’in Rival 3 Wireless’ta 400 saatlik pil ömrüne ulaşmasını sağladı ve Aerox 3 Wireless’a Bluetooth modunda 200 saat ve 2,4 GHz modunda 80+ saat pil ömrü sağlıyor. Aerox 3 Wireless’ın pili tükendiği zaman, USB-C üzerinden hızlı şarjı destekler, böylece kullanıcılar sadece 15 dakikada 40 saatten fazla pil ömrü elde edebilir.

Aerox 3 Wireless’ta bulunan diğer önemli kalite özellikleri arasında SteelSeries’in daha az sürtünme ve daha hafif bir his için sağladığı yeni Super Mesh Cable, gelişmiş kontrol ve pürüzsüzlük için PTFE Glide Skates özelliği ve parlak RGB aydınlatmasının üç bölgeli tam SteelSeries Engine özelleştirmesi yer alıyor. USB-C bağlantısı, oyuncuların farelerini satin aldıktan sonra kablo seçenekleriyle farelerini daha da özelleştirmelerini sağlıyor.

Bugün satışa sunulan Aerox 3 Wireless, ülkemizde 999 TL fiyatı ile satışa sunulacak.

Aerox 3

steelseries-yeni-aerox-3-ve-aerox-3-wireless-oyun-farelerini-tanitti (1)

Aerox 3, IP54 su ve toza dayanıklılık, Super Mesh kablo, PTFE Glide Skates, üç bölgeli RGB aydınlatma, USB-C kablo özelleştirme özellikleri ve Rival 3’ten ilham alan delikli tasarımı da dahil olmak üzere Aerox 3 Wireless ile aynı özelliklerin çoğunu paylaşıyor. Bununla birlikte, ikisi arasında bazı temel farklılıklar var.

Aerox 3, Aerox 3 Wireless’ta bulunan TrueMove Air yerine ilk olarak Rival 3’te ön plana çıkarılan TrueMove Core sensörü ile tasarlanmıştır. Bu sensor de PixArt ile birlikte yüksek kaliteli performans için özel olarak tasarlanmış 8,500 CPI, 300 IPS, 35G özelliklerine sahip optik sensördür. Aerox 3 kablolu bir mouse olduğundan, SteelSeries bu ürününde de ağırlığı 57 grama kadar düşürmeyi başardı.

Bugün satışa sunulan Aerox 3 Wireless, ülkemizde 649 TL fiyatı ile satışa sunulacak. Ürünler ile ilgili daha fazla bilgi için https://tr.steelseries.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.