Ana sayfa Global Haberler Steam 2020 Kış İndirimini Başlattı

Steam 2020 Kış İndirimini Başlattı

79
Steam 2020 Kış İndirimini Başlattı
Steam 2020 Kış İndirimini Başlattı

Steam 2020 Kış İndirimini Başlattı! 2020 sona yaklaşırken, Steam sonunda yılsonu anlaşmalarını duyurdu ve Steam Ödülleri için oylama başlattı. Steam Kış İndirimi binlerce oyunda indirim sunuyor.

Bu yıl Steam, bu yılın başlarında gerçekleştirilen Steam Sonbahar satışından milyonlarca aday göstererek toplam adaylık oyları rekorunu kırdı. Steam, oyunları on farklı kategoriye yayılmış kırk başlığa indirdi. Bu yılki oylamaya katılmak, kullanıcılara her oylama için oyuncuların koleksiyonlarına ekleyebilecekleri benzersiz bir Kış İndirimi ticaret kartı kazandıracak.

Steam Kış İndirimi 22 Aralık – 5 Ocak arasında olacak. Steam ödülleri için oylama, kazananlar açıklanmadan önce 3 Ocak 09: 00’a kadar oylamaya sunulacak.

Kullanıcıların her kategori için yalnızca bir oy kullanmasına izin verilir ve her biri arasından seçim yapabileceğiniz beş seçenek vardır. Bu yılın Steam Ödülleri için mevcut kategoriler şunlardır: Yılın Oyunu, Yılın VR Oyunu, Aşkın İşgücü, Arkadaşlarla Daha İyi, En Yenilikçi Oynanış, Üstün Zengin Hikâye Oyunu, En İyi Oyun, Üstün Görsel Stil, En İyi Film Müziği ve Arkanıza Yaslanın ve Rahatlayın. Kategoriler, işleri daha ilginç hale getirmek için AAA başlıkların yanı sıra daha küçük bağımsız geliştirilmiş oyunların bir karışımına sahiptir.

Steam 2020 Kış İndirimini Başlattı! Kış İndirimi için, Steam’deki oyunların çoğu, her biri% 20 ila% 80 arasında değişen yüksek indirimlerle sunulmaktadır. Kış güncellemesine dâhil olan diğer özellikler, Steam sohbeti için yeni reaksiyon özelliklerini içerir, kullanıcılar artık arkadaşlarının mesajlarına cevap vermek için animasyonlu reaksiyonlar kullanabilirler. Yeni sohbet işlevi, Steam sohbetin masaüstü, web ve mobil sürümleri için mevcuttur.